Świat AGD
Pokaż filtry

Kunsztowna prostota minimalistycznej formy
Odkryj serię Lubiana Ameryka – porcelanę, której projektanci inspirowali się najlepszymi zachodnimi trendami we współczesnym wzornictwie. Linię  naczyń Ameryka wyróżnia solidna, nieco masywna forma o pogrubionych ściankach, dzięki której potrawy na niej podawane zachowują właściwą temperaturę przez dłuższy czas. Ameryka – popularny produkt eksportowy polskiego producenta - cieszy się szczególnie dużą popularnością wśród odbiorców z USA, Niemiec i Włoch, którzy docenili jej funkcjonalność i uniwersalny design.

Porcelana Lubiana Ameryka dostępna jest w minimalistycznej wersji o  pozbawionych zdobień, prostych formach lub w wariancie z delikatnymi, monochromatycznymi dekoracjami wszkliwnymi. Pojedyncze elementy serii dla  ożywienia wzbogacono o kolorowe motywy: czarkę na dipy z  wizerunkiem oliwek i rawier o pastelowy rant z delikatnym rysunkiem liści.

Uniwersalna propozycja dla każdego domu
Seria porcelany Lubiana Ameryka to szeroki wachlarz naczyń, dzięki którym każdy Klient skompletuje odpowiadający indywidualnym potrzebom zestaw. W ofercie sklepu Świat AGD znajdą Państwo:  talerze obiadowe: głębokie i płytkie o wielu zróżnicowanych średnicach, dwa rozmiary talerzy deserowych, niezwykle praktyczne naczynia do zapiekania w dwóch wielkościach, szereg filiżanek o pojemnościach od 100 do 350 ml odpowiednich do zaparzenia Twojego ulubionego rodzaju kawy z szerokim wachlarzem spodków o średnicach od 11 do 18,5 cm oraz poręczny kubek. Serię Ameryka uzupełnia bogaty asortyment naczyń środka stołu: funkcjonalnych rawierów: owalnych i okrągłych, dostępnych w wielu praktycznych rozmiarach,  płaskich półmisków owalnych w trzech wielkościach, uniwersalnych czarek na zakąski i dipy o pojemności 50 i 100 ml oraz salaterek i misek dostępnych w trzech rozmiarach. Dopełnienie serii stanowią dzbanki: dwa mleczniki o pojemności 110 i 130 ml oraz czajniczek na 0,4 l. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest możliwość oddzielnego dokupienia pokrywki do czajnika, elementu który łatwo narażony jest na stłuczenie.

Komfort zakupu i użytkowania Twojej ulubionej zastawy
Wszystkie części tworzące serię Lubiana Ameryka dostępne są pojedynczo, dzięki czemu bezproblemowo skompletować można optymalny dla siebie zestaw oraz uzupełnić ewentualne ubytki w zastawie. Komfort eksploatacji naczyń Lubliana zwiększa możliwość ich mycia w zmywarce, a dostosowanie do kuchenek mikrofalowych umożliwia łatwe odgrzewanie przygotowanych przez Ciebie potraw.

Porcelana Lubiana Ameryka to świetna propozycja dla osób młodych, ceniących sobie trwałe, uniwersalne i praktyczne rozwiązania ubrane w nowoczesną, prostą formę. Swoim neutralnym wzornictwem idealnie dopełnią wnętrze każdej współczesnej kuchni i jadalni, a bogaty asortyment zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Ameryka należy do rodziny Lubiany i zaskoczy Państwa swoją kunsztowną prostotą i trwałością. Klasyka i minimalizm to cechy, które są dla Ameryki najważniejsze. 

Polecamy sprawdzić inne produkty marki Lubiana

Lubiana Boss, Lubiana Classic, Lubiana Arianna, Lubiana Roma, Porcelana Lubiana, Lubiana Celebration, Lubiana Maria, Lubiana Kaszub / Hel, Lubiana Eto, Lubiana Afrodyta, Lubiana Premium, Lubiana Merkury, Lubiana Magnolia, Lubiana Arcadia, Lubiana Sunny, Porcelana Lubiana Victoria, Lubiana Ameryka, Lubiana Lawenda, Lubiana Opera, Lubiana Tiago, Lubiana Wing, Lubiana Venus, Lubiana Paula, Lubiana Bola, Lubiana Wersal, Lubiana Jupiter


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry