Świat AGD
Pokaż filtry

Porcelana oferowana przez Zakład Porcelany Stołowej „Lubiana” wyróżnią się wyjątkową jakością i jest przeznaczona dla klientów szukających dla siebie pięknych i jednocześnie funkcjonalnych kompletów. Kolekcja Lubiana Kaszub / Hel to jedna z popularnych propozycji zakładu, która skierowana jest w szczególności do gastronomii. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z całą kolekcją w naszym sklepie internetowym!

Fason Lubiana Kaszub / Hel to ponadczasowa propozycja przeznaczona dla zakładów gastronomicznych – restauracji, kawiarni, barów, a także innych obiektów. Wyróżnia się estetycznym wzornictwem, brakiem dekoracji, a także rozbudowaną strukturą asortymentową, dzięki czemu jest tak wszechstronna. Można wykorzystywać go zarówno w przestrzeniach klasycznie urządzonych, jak i również nowoczesnych, dlatego też to przyszłościowy zakup. W kolekcji Lubiana Kaszub / Hel znajdują się łącznie 72 asortymenty, w tym talerze i półmiski o dużych poszukiwanych rozmiarach oraz filiżanki o zróżnicowanych pojemnościach. Obejmuje ona elementy takie jak talerze płytkie i głębokie, talerze głębokie do pasty, półmisy do ryb, półmisy owalne, rawierki, salaterki, bulionówki, sosjerki, dzbanki do mleka, imbryki, cukiernice, filiżanki ze spodkiem, kubki barowe, a także takie elementy jak świeczniki czy spodki do masła.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną kolekcją Lubiana Kaszub / Hel dostępną w naszym asortymencie i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – zapewniamy szybką realizację zamówienia i bezpieczną dostawę.

 

 


Cena: Nazwa:
Widok:
Pokaż kolejne produkty
Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry