Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Niech zainspiruje Cię codzienność – porcelana Lubiana Victoria na pewno Ci w tym pomoże.
Naczynia z tej współczesnej serii sprawią, że wszystkie, nawet zwykłe, codzienne  posiłki staną się znacznie przyjemniejsze. Ponadto, te eleganckie produkty Lubiany to świetny - praktyczny i funkcjonalny element wystroju jadalni, świadczący o wyczuciu smaku gospodarzy.


Bogata i elastyczna oferta Świata AGD i Lubiany
W sklepie Świat AGD prezentujemy szeroki wybór elementów wchodzących w skład zastawy stołowej z linii Victoria. Znajdziesz tutaj zarówno funkcjonalne  półmiski i salaterki w wielu wielkościach, cukiernice, serwetniki, sosjerki, podstawki na jajko oraz specjalne naczynia na przystawki i głębokie rawiery, a także talerze, bulionówki, filiżanki, podstawki oraz kubki dostępne na sztuki, jak i całe zestawy obiadowe i obszerne serwisy obiadowo – kawowe dla 6 lub 12 osób. Tak zbudowana oferta pozwoli wybrać Ci gotowy komplet lub skomponować porcelanowy zestaw odpowiadający Twoim indywidualnym potrzebom. W łatwy sposób uzupełnisz także ewentualne ubytki w już posiadanej zastawie Lubiana Victoria.


Porcelana Lubiana Victoria to doskonały wybór na pyszne śniadanie, elegancki obiad czy romantyczną kolację. Sam zadecyduj, które elementy wyposażenia przydadzą Ci się na co dzień, a które od święta. Klasyczna biel oferowanej przez nas porcelany sprawdzi się w każdych okolicznościach, uatrakcyjniając przy tym wygląd zasłanego obrusem stołu.


Jedna linia  - różne warianty
Produkty wchodzące w skład linii Lubiana Victoria bardzo dobrze prezentują się w gładkiej powierzchni jednobarwnej, białej porcelany, jak też w wariantach przyozdobionych subtelnymi motywami dekoracyjnymi: utrzymanym w odcieniach szarości rysunkiem roślinnym, pięknymi kwiatami magnolii lub beżowym deseniem geometrycznym. Bardzo atrakcyjnie prezentują się też kubki z linii Victoria Lawenda z wyrazistym, romantycznym motywem kwitnącego kwiatu lawendy. Z powodzeniem możesz też zestawiać elementy gładkie z dekorowanymi, co daje bardzo ciekawy i oryginalny efekt!


Dzięki szerokiemu wyborowi asortymentu porcelany Lubiana Victoria każdy Klient znajdzie u nas wszystkie elementy zastawy, których potrzebuje.
Wybierając kolekcję Victoria w elegancki sposób zastawisz wieloma daniami stół, zarówno gdy spodziewasz się dużej liczby gości, jak też wtedy, kiedy chcesz po prostu napić się popołudniowej kawy z najbliższymi. Lubiana Victoria to uniwersalna, funkcjonalna i gustowna propozycja porcelany na każdą okazję.

Polecamy sprawdzić inne produkty marki Lubiana

Lubiana Boss, Lubiana Classic, Lubiana Arianna, Lubiana Roma, Porcelana Lubiana, Lubiana Celebration, Lubiana Maria, Lubiana Kaszub / Hel, Lubiana Eto, Lubiana Afrodyta, Lubiana Premium, Lubiana Merkury, Lubiana Magnolia, Lubiana Arcadia, Lubiana Sunny, Porcelana Lubiana Victoria, Lubiana Ameryka, Lubiana Lawenda, Lubiana Opera, Lubiana Tiago, Lubiana Wing, Lubiana Venus, Lubiana Paula, Lubiana Bola, Lubiana Wersal, Lubiana Jupiter


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry