Świat AGD
Pokaż filtry

Linia filiżanek Lubiana Paula to elegancka propozycja znanego polskiego producenta dedykowana zarówno dla gastronomii, jak też do użytku domowego.

W filiżankach z serii Paula czas spędzony przy aromatycznej kawie zamienia się w chwilę prawdziwego relaksu: tak w domowym zaciszu, jak też we wnętrzu każdej kawiarni. Lubiana Paula to propozycja dla tych wszystkich, którzy cenią sobie uniwersalną prostotę współczesnego wzornictwa oraz funkcjonalne i praktyczne rozwiązania. Filiżanki z tej serii cechuje prostota formy i neutralne wzornictwo, dzięki któremu idealnie wpasowują się w każde wnętrze. Czysta linia klasycznych filiżanek i pozbawiona ornamentów elegancka biel porcelany to cechy charakterystyczne dla tej kolekcji.

Znakomita oprawa każdego naparu

Sklep Świat AGD proponuje Państwu filiżanki Lubiana Paula dostępne w komplecie ze spodkiem w czterech zróżnicowanych pojemnościach, w których w elegancki sposób podać można każdy rodzaj aromatycznej kawy:
● filiżanka do espresso o pojemności 70 ml;
● filiżanka o pojemności 150 ml, doskonała do podania klasycznej czarnej kawy, a także pysznego, mlecznego cappuccino;
● filiżanka 200 ml odpowiednia do większej porcji kawy, także z mlekiem;
● pojemna filiżanka  280 ml pozwalająca serwować pyszne americano.
 
Porcelana Lubiana Paula to produkty idealne dla zwolenników klasyki i uniwersalnych kształtów. Te solidne naczynia znakomicie prezentować się będą na każdym stole: w domu, restauracji oraz w kawiarni. Praktyczne filiżanki można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Dodatkowym atutem naczyń z serii Paula jest możliwość ich sztaplowania, co w znaczny sposób ułatwia ich przechowywanie, pozwalając zaoszczędzić tak cenne w kuchennych szafkach, a zwłaszcza na zapleczu lokalu gastronomicznego, miejsce.

Lubiana Paula to praktyczne i estetyczne rozwiązanie dla każdego konesera małej czarnej oraz niezwykle korzystna oferta dla branży HoReCa.

 

Porcelana Lubiana Paula
to produkty dla zwolenników klasyki i uniwersalnych kształtów. Te solidne produkty znajdą swoje miejsce na każdym stole- w domu, restauracji, kawiarnii. Praktyczne filiżanki możesz myć w zmywarce i używać w mikrofali. 

Polecamy sprawdzić inne produkty marki Lubiana

Lubiana Boss, Lubiana Classic, Lubiana Arianna, Lubiana Roma, Porcelana Lubiana, Lubiana Celebration, Lubiana Maria, Lubiana Kaszub / Hel, Lubiana Eto, Lubiana Afrodyta, Lubiana Premium, Lubiana Merkury, Lubiana Magnolia, Lubiana Arcadia, Lubiana Sunny, Porcelana Lubiana Victoria, Lubiana Ameryka, Lubiana Lawenda, Lubiana Opera, Lubiana Tiago, Lubiana Wing, Lubiana Venus, Lubiana Paula, Lubiana Bola, Lubiana Wersal, Lubiana Jupiter


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry