Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Porcelana Lubiana Wersal to linia naczyń dedykowanych głównie do hoteli i restauracji o podwyższonym standardzie.
Fason ten wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz niezwykłą funkcjonalnością, a także ciekawą, ponadczasową formą. W serii tej uznany polski producent wysokiej jakości porcelany w udany sposób połączył wymogi wyrobów grubościennych, odpowiednich do intensywnego użytkowania w branży HoReCa z elegancją i wrażeniem lekkości wynikającym z dopracowanego projektu ich formy. Porcelana Lubiana Wersal świetnie sprawdzi się też w jadalni wszystkich tych, którzy cenią sobie solidność i trwałość elementów wyposażenia swojego domu.

Porcelanę Lubiana Wersal cechuje prosta, czysta forma wysokiej próby wzornictwa oraz nieskazitelna biel pozbawionych zdobień gładkich powierzchni.
Brak ornamentów oraz ponadczasowość i prostota kształtów naczyń wchodzących w skład tej serii czyni z nich optymalne dopełnienie nakrycia każdego stołu oraz uniwersalny dodatek do większości kompletów naczyń stołowych.

W linii  Lubiana Wersal w ofercie sklepu Świat AGD znajdziecie Państwo szereg zróżnicowanych elementów, które świetnie sprawdzą się zarówno w każdej jadalni, jak też jako wyposażenie lokalu gastronomicznego:
● trzy wielkości salaterek o prostym, geometrycznym kształcie z delikatnie pogrubionym, wzmocnionym górnym rantem o średnicach: 16, 18 i 21 cm;
● uniwersalną, głęboką na 7 cm miskę – salaterkę o minimalistycznej, półkolistej formie o średnicy 14 cm, idealną do serwowania wszelkich sałatek;
● praktyczne bulionówki o pojemności 300 ml i prostym kształcie z dwoma ergonomicznymi uchwytami;
● poręczny czajniczek o pojemności 400 ml;
● niezwykle funkcjonalny czajnik o pojemności 400 ml wyposażony w praktyczny wkład do zaparzana liściastej herbaty. Ponadto wkład ten dostępny jest jako niezależny, pakowany osobno element.

Klasyczne porcelanowe produkty Wersal od Lubiany to idealny przykład na to, ze mniej znaczy więcej.
Solidna porcelana w dobrej cenie idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu - pokochasz te uniwersalne i praktyczne produkty, dostosowane do używania tak w kuchence mikrofalowej, jak i w zmywarce.


Polecamy sprawdzić inne produkty marki Lubiana

Lubiana Boss, Lubiana Classic, Lubiana Arianna, Lubiana Roma, Porcelana Lubiana, Lubiana Celebration, Lubiana Maria, Lubiana Kaszub / Hel, Lubiana Eto, Lubiana Afrodyta, Lubiana Premium, Lubiana Merkury, Lubiana Magnolia, Lubiana Arcadia, Lubiana Sunny, Porcelana Lubiana Victoria, Lubiana Ameryka, Lubiana Lawenda, Lubiana Opera, Lubiana Tiago, Lubiana Wing, Lubiana Venus, Lubiana Paula, Lubiana Bola, Lubiana Wersal, Lubiana Jupiter


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry