Świat AGD
Pokaż filtry

BIOL - Ukraina

BIOL to naczynia wyprodukowane przez ukraińską firmę, która dba o to, aby wszystkie produkty charakteryzowały się jak najwyższą jakością, a także tr 13/32 odpowiadały potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. W skład naczyń oferowanych przez firmę BIOL wchodzą żeliwne garnki, pokrywki i patelnie, a także aluminiowe brytfanki.

 

Żeliwne garnki firmy BIOL


Garnki żeliwne świetnie nadają się do gotowania, pieczenia, a także smażenia. Są one bardzo trwałe, a emalia, którą pokryte są niektóre z modeli, sprawia, że potrawy nie przywierają. Dodatkowo, warto pamiętać o tym, że w przypadku garnków i patelni żeliwnych można przygotowywać dania bez dodatku tłuszczu. Jest to świetne rozwiązanie, które pozwala na zdrowsze i lepsze potrawy. Żeliwo dodatkowo bardzo równomiernie rozprowadza ciepło, dzięki czemu dania mają wspaniałe walory smakowe. Naczynia dzięki temu świetnie nagrzewają się, a garnki i patelnie pozostają ciepłe przez dłuższy okres czasu. Dzięki temu możliwe jest podanie potrawy nawet tym gościom, którzy przychodzą spóźnieni lub chcą dostać dokładkę. Warto jednak pamiętać o tym, że w przypadku naczyń żeliwnych należy dokładnie przygotować je do pierwszego użytku, co oznacza, że garnek lub patelnię trzeba umyć wodą i gąbką, bez detergentów, a następnie dokładnie wysuszyć. Zarówno przed pierwszym użyciem, jak i co miesiąc, należy konserwować naczynia za pomocą jadalnego tłuszczu, czyli oleju lub masła. W takich garnkach nie należy jednak przetrzymywać potraw przez dłuższy okres czasu, ponieważ mogą nabrać metalicznego posmaku. Podstawą konserwacji żeliwnych naczyń jest dbanie o nie, a także odpowiednia pielęgnacja i nie używanie detergentów, ani innych ostrych środków czyszczących.

 

Brytfanny firmy BIOL


Brytfanki do pieczenia są jednym z najbardziej funkcjonalnych naczyń w kuchni, ponieważ łączą właściwości garnka oraz patelni. Przygotowywane potrawy w żeliwnych lub aluminiowych brytfannach ukraińskiej firmy BIOL nabierają pysznego smaku i aromatu, a dodatkowo zachowują swoje właściwości odżywcze. Takie naczynia szczególnie przydają się przygotowania dań jednogarnkowych, a także zapiekanek ziemniaczanych lub makaronowych oraz lasagne. Brytfanny pozwalają więc zarówno na oszczędzenie czasu, jak i energii, a dodatkowo są naczyniami wszechstronnymi, które nie wymagają użycia tłuszczu. Po przygotowaniu dania są kruche, smaczne i soczyste, a brytfanka długo utrzymuje ciepło. Warto dodać, że aluminiowe brytfanny są ekologiczne, a także trwałe i solidne, a dodatkowo sprawiają, że potrawy zachowują swój smak w formie naturalnej, a materiał nie emituje szkodliwych substancji. W Świecie AGD znaleźć można szeroki wybór produktów BIOL, zarówno patelni, jak i garnków oraz pokrywek, a także brytfanek. Dzięki temu można kompleksowo zaopatrzyć się i tworzyć pyszne dania w zaciszu domowym. Warto skorzystać z oferty naszego sklepu i zdecydować się na zakup świetnych produktów w atrakcyjnych cenach, które posłużą rodzinie przez wiele lat.  

 

Firma BIOL jest wiodącym ukraińskim producentem naczyń wykonanych z odlewów aluminium i żeliwa.
Szeroki asortyment produktów obejmuje patelnie, brytfanny, garnki, naczynia do zapiekania, woki i kociołki. Skupiając się na potrzebach klienta firma stale poszerza swój asortyment.
Firma BIOL jest znana z wytrzymałych i przyjaznych środowisku produktów wysokiej jakości, a wszystkie jej produkty są certyfikowane zgodnie z przepisami i normami.

Polecamy

Garnki na indukcję | Garnki SWW | Garnki do gotowania na parze | Garnki BergHOFF pojedyncze | Garnki do gotowania mleka | Garnki Berlinger Haus | Garnki emaliowane | Zestawy garnków | Pokrywki do garnków | Podstawki pod garnki | Brytfanny żeliwne | Bryftanny emaliowane |


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry