Świat AGD
Pokaż filtry

Praktyczne naczynie, którego nie może zabraknąć w Twojej kuchni

Brytfanna, zgodnie z ogólnie przyjętą definicją, to płaskie naczynie przeznaczone do wypieków i zapiekania głównie mięs, często o owalnym kształcie, przeważnie wyposażone w przykrycie. Jest to zatem rodzaj naczynia żaroodpornego, stanowiącego niezbędne wyposażenie każdej dobrze zaopatrzonej kuchni. Brytfanny pojawiają się w bardzo szerokim asortymencie wśród produktów oferowanych przez Świat AGD.


Żeliwo, stal czy aluminium – wybór należy do Ciebie

Ze względu na materiał, z jakiego wyprodukowana jest brytfanna, proponujemy naszym Klientom klasyczne brytfanny żeliwne, jak też naczynia ze stali nierdzewnej, a także brytfanny z odlewu aluminium czy stalowe, w tym również emaliowane. W ofercie firmy Świat AGD znajdą Państwo również brytfanny z powłoką ceramiczną. Koneserów potraw mięsnych ucieszą na pewno gęsiarki przeznaczone do stosowania w piekarniku, pozwalające przygotować w nich prawdziwe smakołyki. W ofercie posiadamy wyroby wielu renomowanych producentów, m.in.: Berghoff, Biol, Kinghoff, Korkmaz, EloPol, Silit czy SSW.


Niektóre pokrywy brytfanien od strony wewnętrznej wyposaża się w wypustki ułatwiające kondensację, dzięki czemu znacznie łatwiej można zachować soczystość przygotowywanych w nich potraw. Również ciekawym rozwiązaniem stosowanym w niektórych oferowanych przez Świat AGD brytfannach stalowych jest idealnie przewodzące ciepło dno termiczne.


Brytfanny żeliwne – tradycyjny, sprawdzony „must have”

Warto zwrócić uwagę na grupę brytfanien wykonanych z żeliwa: jest to wyjątkowo trwały, służący przez długie lata, ekologiczny materiał, przystosowany do przygotowania potraw w bardzo wysokich temperaturach. Same brytfanny żeliwne są niezwykle solidne i w procesie pieczenia akumulują dużą ilość ciepła. Niektóre naczynia wyposażono dodatkowo w ruszt zabezpieczający przed przywieraniem potraw.


Praktyczne i wygodne naczynie do zadań specjalnych

Wiele z oferowanych przez Świat AGD bryt wanien posiada cechy ułatwiające ich używanie: możliwość mycia w zmywarkach, część wyposażona jest w specjalną, podwójną powłokę non stick, zapewniającą nieprzywieranie przygotowywanego dania do powierzchni naczynia. W ofercie Świata AGD znajdują się także nowoczesne brytfanny przystosowane do płyt indukcyjnych. Pozostałe modele przeznaczone są do użytkowania w kuchenkach elektrycznych, gazowych, halogenowych lub/i na płytach ceramicznych. Warto zwrócić uwagę na dodatkową funkcjonalność niektórych pokrywek: część z nich stosować można jako patelnie.
Bogactwo rodzajów brytfanien oferowanych przez Świat AGD pozwoli z pewnością każdemu, nawet najbardziej wymagającemu użytkownikowi, wybrać odpowiednie dla siebie naczynie – sprawdź i Ty naszą ofertę!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry