Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Komplety garnków

Garnki to chyba najbardziej potrzebne elementy w kuchni, niezbędne do przygotowania większości ciepłych potraw, a wybór gotowego kompletu garnków z wielu względów jest dobra decyzją.
Jest doskonałą propozycją dla osób dopiero rozpoczynających samodzielne prowadzenie gospodarstwa domowego lub wyposażających nowy dom lub mieszkanie. Stąd, duża popularność zestawów garnków jako praktycznych i funkcjonalnych prezentów dla nowożeńców. Osobom dopiero zaczynającym swoją kulinarna przygodę dostarczają na ogół naczyń o najbardziej popularnych kształtach i pojemnościach, pozwalając stworzyć dobrą bazę do pierwszych kuchennych eksperymentów. W miarę odkrywania własnych upodobań i preferencji można z czasem rozszerzać posiadany zestaw o bardziej wyspecjalizowane naczynia, często dostępne na sztuki w tej samej linii stylistycznej.


Niezależnie, czy jesteś tradycjonalistą o konserwatywnym guście, czy osobą śmiało podążająca za najnowszymi trendami we wzornictwie i technologii, dokładamy wszelkich starań, aby oferta sklepu Świata AGD spełniła Twoje oczekiwania.
W asortymencie naszego sklepu posiadamy zarówno kolekcje tradycyjnych  garnków emaliowanych o swojskim zdobnictwie od takich producentów jak EloPol, Olkusz, Tadar, czy Klausberg, przez eleganckie propozycje ze stali nierdzewnej takich marek jak: Kinghoff, Berghoff, SSW, Korkmaz czy Gerlach, łącznie z wyróżnioną prestiżową nagrodą Red Dot Design Award serią Ultima od firmy Tescoma, po awangardowe propozycje naczyń wykonanych z aluminium z zapobiegającą przywieraniu potraw powłoką marmurową, jak charakteryzujące się kontrastową, odważną kolorystyką zestawy marki Berlinger.


Uwzględniając rozmaite technologie grzewcze oferujemy zestawy naczyń przystosowanych do stosowania na tradycyjnych kuchenkach gazowych, palnikach elektrycznych, halogenowych, ceramicznych oraz indukcyjnych.


Elastyczna oferta na każdą kieszeń

W Świecie AGD dbamy o to by każdy, niezależnie od zasobności portfela, mógł znaleźć coś dla siebie. Dlatego staramy się, aby nasza oferta była jak najbardziej przekrojowa – możemy Państwu zaproponować zarówno produkty tańszych marek, starannie wyselekcjonowane w taki sposób, aby za rozsądna cenę otrzymali Państwo możliwie najwyższą jakość, jak tez awangardowe linie renomowanych marek z ekskluzywnych serii, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
Często zakup całego kompletu pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy – na ogół garnki kupowane w zestawie są tańsze, niż gdybyśmy kupowali pojedyncze sztuki, jest to więc dobry wybór dla osób ceniących ekonomiczne rozwiązania.
W Świecie AGD staramy się, aby przygotowana dla Państwa oferta była jak najbardziej elastyczna i przekrojowa – możemy zaproponować Państwu niewielkie komplety składające się z 3 – 4 garnków, jak tez obszerne, wieloelementowe zestawy, kompleksowo wyczerpujące temat wyposażenia kuchni w naczynia do gotowania – zachęcamy do poświęcenia chwili czasu i zapoznania się z naszą niezwykle bogatą ofertą.Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry