Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Pokrywki

Pokrywki do garnków oraz mikrofali są używane w każdej kuchni i trudno wyobrazić sobie efektywne gotowanie bez nich. Wiele rozmiarów i typów pokrywek oraz akcesoriów: gałek czy  wieszaków dostępnych w sklepie Świat AGD sprawi, że z pewnością znajdziesz tutaj te, które okażą się niezbędne i w Twojej kuchni. Wybierz trwałe, dobrze wykonane akcesoria i ciesz się łatwiejszym gotowaniem przez lata.


Pokrywki emaliowane, szklane i silikonowe w każdym rozmiarze

W naszym sklepie znajdą Państwo wytrzymałe pokrywki wykonane różnych materiałów: szklane (wśród nich także pokrywki żaroodporne do stosowania w piekarniku) np. marki Tescoma lub Silit, silikonowe niemieckiej firmy WMF, emaliowane od EloPolu oraz stalowe WMF. Oferujemy także praktyczne plastikowe pokrywki do mikrofali i pokrywki zapobiegające rozpryskiwaniu tłuszczu podczas smażenia, a także wygodny i praktyczny stojak do przechowywania pokrywek.
W Świecie AGD można zaopatrzyć się także w gałki do pokrywek, które są najczęściej wymagającym wymiany akcesorium. Różne średnice, wygląd i materiały, z których wykonano pokrywki, pozwalają idealnie dopasować je do posiadanych garnków lub innych naczyń. Dobra jakość wykonania sprawia, że będą mogli Państwo przez wiele lat cieszyć się praktycznymi, przydatnymi akcesoriami, z których korzysta się w kuchni na co dzień.


Dlaczego stosowanie pokrywek jest takie ważne?

Pokrywki to prosty i bardzo skuteczny sposób na skrócenie czasu gotowania (dzięki zamknięciu obiegu ciepła woda w krótszym czasie jest doprowadzana do wrzenia, a potrawy mogą być szybciej podgrzane). Oczywiście dodatkowym efektem - poza szybszym przyrządzeniem posiłku - jest oszczędność energii, a co za tym idzie - pieniędzy. Krótsze gotowanie oznacza mniejsze zużycie prądu lub gazu, dzięki czemu obniżają się rachunki za energię, a przy okazji dbamy o środowisko. To bardzo dużo zalet jak na jeden, prosty nawyk, nieprawda?


Dodatkową zaletą stosowania pokrywek jest fakt, że pozwalają łatwiej utrzymać czystość. Dzięki nim unikniemy zabrudzenia kuchenki podczas gotowania, co również pozwoli nam zaoszczędzić czas, który musielibyśmy poświęcić na sprzątanie po przygotowywaniu posiłku. W ofercie posiadamy specjalną pokrywkę zapobiegającą rozpryskiwaniu tłuszczu, dzięki której smażenie jest bezpieczniejsze, a także plastikowe pokrywki do mikrofali, które zapobiegają zabrudzeniu urządzenia podczas podgrzewania posiłków.


W ofercie sklepu Świat AGD znajdą Państwo także uniwersalną pokrywkę silikonową, która może służyć do przechowywania żywności w lodówce jako zastępnik folii spożywczej, co jest ekologicznym i oszczędnym rozwiązaniem. Pokrywka ta może być także używana do osłony naczyń podczas podgrzewania potraw w mikrofalówce, a także znakomicie nadaje się do używania w piekarniku lub podczas gotowania. Dodatkowym plusem jest fakt, że można ją myć w zmywarce.


Jak widać, stosowanie pokrywek podczas codziennego gotowania może nieść ze sobą wiele korzyści: pozwala zachować porządek, a ponadto zaoszczędzić czas i pieniądze. Szeroki wybór tych elementów dostępnych w naszym sklepie na pewno umożliwi znalezienie tych najbardziej odpowiednich dla Państwa, które każdego dnia będą ułatwiać Państwu przyrządzanie ulubionych potraw.


Pokrywki to akcesoria, bez których trudno sobie wyobrazić dobrze wyposażona kuchnię. W zależności od tego, do czego mają być używane, czy np. chcesz używać ich także w piekarniku – możesz dobrać z naszej oferty odpowiedni model. Zapraszamy więc do zapoznania się z poszczególnymi propozycjami. Wszystkie te produkty są doskonałej klasy, wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów – gwarantujemy, że posłużą Ci przez długi czas.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry