Świat AGD
Pokaż filtry

Herbatę pijemy dość często i nie zawsze wystarcza nam zaparzenie jej w używanym na co dzień kubku. Na przyjęcia lub w sytuacjach, w których chcemy uczynić swój poranek, popołudnie lub wieczór wyjątkowymi, warto mieć w kuchennych zasobach serwis herbaciany przeznaczony do zaparzania i serwowania gorącego napoju, który rozgrzeje nas i dostarczy nam ważeń smakowych.  Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala przygotować naszym gościom kawę lub herbatę w jednakowych naczyniach i zaserwować ją z eleganckiego dzbanka. Serwisy herbaciane występują w różnych wzorach – od stylizowanych, poprzez tradycyjne, aż po nowoczesne. W naszej ofercie posiadamy serwisy białe, a także serwisy zdobione. 

Najlepszy serwis do herbaty

Serwisy do herbaty znane są nam od pokoleń. Dziś dostępne są w dużo większym asortymencie, przez co możemy swobodnie wybierać spośród dostępnych produktów. Najbardziej uniwersalnym wyborem, który sprawdzi się bez względu na to, jak zmieniać się będzie wystrój naszego mieszkania, będzie komplet o prostej, klasycznej formie w kolorze białym lub ecru. Jeśli preferujemy styl prowansalski lub rustykalny, na naszym stole pięknie będzie się prezentował serwis herbaciany z wzorem z motywami roślinnymi. Eleganckie przyjęcie uświetni serwis ze złotym lub srebrnym paskiem czy porcelana ręcznie zdobiona.

Serwis herbaciany jako zastawa porcelanowa

W samym serwisie mieści mnóstwo elementów, które okazują się naprawdę bardzo przydatne. Zastawa porcelanowa jest to kilka produktów, które tworzą jedną całość. Komplety występują w różnych konfiguracjach, na które składają się filiżanki, dzbanek, cukiernica, podgrzewacz, podstawki pod filiżanki, talerze deserowe, tacka, cukiernica, czy dzbanek do śmietanki. Zestaw taki prezentuje się naprawdę imponująco, a każdy z nich oferuje nam coś wyjątkowego. 

Serwisy herbaciane to element obowiązkowy każdej dobrze skomponowanej zastawy stołowej. Warto mieć piękny, efektowny serwis w swojej jadalni, by móc w elegancki sposób podać herbatę. Oferujemy w tej kategorii serwisy porcelanowe i szklane, od wielu renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty marek Lubiana, Karolina, Ćmielów, Chodzież, Krzysztof, Veroni. Co ważne, zadbaliśmy też o to, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie – stąd serwisy klasyczne i nowoczesne, w szerokim wyborze wzorów i kolorów, także białe i zdobione. Polecamy również zestawy filiżanek, które umilą każde spotkanie przy herbacie.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry