Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” wraz z należącą do nich fabryką „Chodzież” S.A. to największy producent porcelany cienkościennej w Europie. Zakłady w Ćmielowie poszczycić się mogą również długą, ponad dwuwiekową tradycją ręcznej produkcji i dekorowania najlepszej polskiej porcelany, sięgającą 1790 roku. Do dnia dzisiejszego kolekcje porcelany z Ćmielowa nadal tworzone są ręcznie, z wielką dbałością o każdy detal i duży nacisk na wysoki kunszt i najwyższą jakość wykonania. Wszystko to czyni z oferty porcelany Ćmielów idealną propozycje dla najbardziej wymagających Klientów, dostępną w niezwykle szerokim asortymencie w sklepie Świat AGD.


Renomowana polska marka słynie z klasycznych zestawów porcelany stołowej, łączących tradycję  historycznych form  z nowatorską,  ekskluzywną estetyką. Dzięki współpracy z najbardziej utalentowanymi projektantami sztuki użytkowej,  porcelana „Ćmielów” oferuje luksusowe wyroby inspirowane wielowiekową tradycją i wyróżniające się niepowtarzalnym w światowej skali designem.


Do dnia dzisiejszego kolekcje zastawy porcelanowej „Ćmielów”  tworzone są  ręcznie, a każde naczynie sygnowane przez producenta to efekt ścisłej współpracy  projektanta z zespołem technologów, rzemieślników, wreszcie artystów malarzy dekorujących ćmielowskie naczynia. Każdy przedmiot wychodzący z fabryki – niezależnie, czy jest to filiżanka do kawy, imbryk czy cukiernica -  to efekt pracy zespołu wielu świetnie zgranych ze sobą osób. Twórcom porcelanowych dzieł sztuki użytkowej z Ćmielowa nieobca jest idea kreatywnego połączenia tradycji z nowoczesnością –  z szacunkiem spoglądają w przeszłość, by tworzyć ponadczasowe wzory, które na długie lata pozostaną awangardą w branży.


Świat AGD jako autoryzowany przedstawiciel fabryki porcelany „Ćmielów” oferuje Państwu niezwykle szeroką gamę tych ekskluzywnych wyrobów w niezwykle atrakcyjnych cenach. W asortymencie firmy znajdą Państwo najwyższej jakości wyroby polskiego producenta, dostępne w wielu seriach o zróżnicowanej stylistyce, w formie funkcjonalnych serwisów obiadowych, kawowych i obiadowo – kawowych oraz jako pojedyncze elementy nakrycia stołu. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo zarówno wzory o tradycyjnym, historycznym wzornictwie, jak też propozycje cechujące się współczesnym designem.
Jeżeli szukasz ponadczasowych elementów wyposażenia swojego domu i cenisz sobie ich najwyższą jakość propozycje zastawy stołowej z Ćmielowa oferowane przez Świat AGD to oferta skierowana właśnie do Ciebie. Dzięki nam możesz mieć solidną i kunsztowną porcelanę w najlepszej cenie.

 

 

 

 


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry