Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:
Solniczka i pieprzniczka
6,53 zł   6,18

Podstawowy zestaw przyprawników: solniczka i pieprzniczka

Zdecydowanie na żadnym stole nie powinno zabraknąć tak podstawowych akcesoriów, jak solniczka i pieprzniczka. Oczywiście, można je zakupić oddzielnie, ale znacznie lepszym wyborem jest zakup gotowego kompletu, zwłaszcza że takie zestawy często wyposażone są w poręczne stojaki. Rozwiązanie takie zarówno ułatwia wygodne przechowywanie pojemników, jak też zdecydowanie bardziej elegancko prezentuje się na stole. 

 

Pojemniki na przyprawy w kompletach – porządek i estetyka w Twojej kuchni

Komplety pojemników na przyprawy to nie tylko sposób na estetyczne podanie do stołu podstawowych dodatków. To także najlepsza metoda na utrzymanie porządku i czystości w kuchni. Dzięki funkcjonalnym i estetycznym stojakom z pojemnikami na przyprawy już nigdy nie będziesz nerwowo przerzucać paczek z ziołami w poszukiwaniu tymianku czy bazylii, które akurat zapodziały się na dnie szuflady! W naszej ofercie posiadamy zróżnicowanej wielkości stojaki – mieszczące od 5 do nawet 16 słoiczków, które zagwarantują, że wśród Twoich przypraw już zawsze będzie panował porządek.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem są zamknięcia dozujące na listwie lub zamknięcia z  obrotowym stojakiem, dzięki którym wygodnie – bez przesypywania przypraw z fabrycznych woreczków – przechowasz paczkę ziół i z łatwością – dzięki 3 rozmiarom  otworów w listwie zamykającej - będziesz mógł dozować przyprawy w całości, średnio lub drobno mielone.

 

Przyprawniki stołowe  – oferta dla domu i gastronomii 

Oprócz wygodnego przechowywania, komplety do przypraw służą do ich wygodnego podawania do stołu. Wśród stołowych zestawów na przyprawy najpopularniejsze są komplety obejmujące solniczkę, pieprzniczkę, pojemnik na oliwę oraz ocet winny. Niekiedy zestawy takie wyposażone są również w serwetnik i inne dodatki. Komplety przypraw  bardzo estetycznie prezentują się na każdym stole, a w branży gastronomicznej są absolutnym „must have”.

W ofercie zestawów przypraw na stół znajdą Państwo zarówno te podstawowe, obejmujące wyłącznie solniczkę i pieprzniczkę, jak i wieloelementowe, wyposażone również w takie elementy, jak pojemniki na wykałaczki. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, iż wszystkie elementy zestawu umieszczone są na poręcznych stojakach, co nie tylko zwiększa walory estetyczne tych akcesoriów, ale ułatwia ich przenoszenie, co jest szczególnie przydatne w lokalach gastronomicznych.

 

Zestawy pojemników na przyprawy do każdego wnętrza

Najbardziej popularne są komplety pojemników na przyprawy wykonane ze szkła z elementami stali nierdzewnej lub drewna o neutralnym wzornictwie. Bardzo gustowne, idealnie pasujące do wnętrz utrzymanych w stylu skandynawskim, są zestawy ceramicznych pojemników umieszczonych na drewnianym stojaku.

Komplet do przypraw może przybrać tez niecodzienną formę, zwracającą uwagę odważnym i wesołym designem. Jeśli lubisz zaskakujące rozwiązania przedmiotów użytkowych, koniecznie rozważ zakup zestawu McSalt od WMF – te oryginalne gadżety podkreślą Twój indywidualizm i rozweselą każdy stół. Przyprawnik może też być oryginalnym pomysłem na prezent – zwłaszcza jak zawiera wesoły kieliszek na jajko, jak pomysłowy komplet MCEGG .

W Świecie AGD zadbaliśmy o to, aby zaoferować Państwu jak najbardziej funkcjonalne i estetyczne komplety pojemników na przyprawy. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo, obok ekonomicznych propozycji na każdą kieszeń, produkty renomowanych marek, w tym przyprawniki WMF, Tescoma, Kassel czy Ceramiki Bolesławiec. 

A jeżeli szukasz praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań, które umożliwią Ci trzymanie przypraw zawsze pod ręką, sprawdź też naszą ofertę wygodnych  stojaków na przyprawy!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry