Świat AGD
Pokaż filtry

Stojaki na przyprawy – aby Twoje ulubione zioła były zawsze pod ręką

Jeśli Twoja kuchnia to dania pełne ziół, aromatycznych przypraw i egzotycznych dodatków, z pewnością nie raz stawałeś przed problemem wygodnego i estetycznego przechowywania przypraw. Trzymane w otwartych paczkach w szufladzie, w krótkim czasie tracą aromat, często się rozsypują, trudno też szybko wyciągnąć akurat tą przyprawę, która w danej chwili jest nam potrzebna. 

Jak temu zaradzić? Nic prostszego – najlepszym rozwiązaniem jest zakup odpowiedniego stojaka na przyprawy, który zagwarantuje porządek w domowej kolekcji ziół, a odpowiednio dobrany, będzie stanowił atrakcyjną ozdobę każdego wnętrza.

 

Jaki stojak na przyprawy wybrać: obrotowy czy wiszący?

Stojak na przyprawy – zwłaszcza jeśli mieści sporo pojemników – to niekiedy stosunkowo duży przedmiot, wymagający też odpowiedniej dostępności. Dlatego warto rozważyć, jaki rodzaj będzie najlepszy do Twojej kuchni – obrotowy czy wiszący.

  • obrotowe stojaki na  przyprawy: tradycyjne stojaki drewniane lub te nowoczesne, wykonane z tworzywa i stali, to rozwiązanie efektowne wizualnie, które zajmuje jednak określoną przestrzeń na blacie kuchennym. Takie stojaki są wygodne i poręczne, ale zdecydowanie nieodpowiednie do maleńkich kuchni i aneksów kuchennych o bardzo ograniczonej powierzchni blatów. Ich zaletą jest pojemność – na stosunkowo niedużym stojaku można pomieścić nawet 16 słoiczków! 

  • półki na przyprawy: rozwiązanie idealne do małych kuchni, gdzie ważne jest optymalne wykorzystanie każdego skrawka przestrzeni. Dzięki możliwości zawieszenia na ścianie -  ponad blatem roboczym – nie zajmują powierzchni tak potrzebnej np. na postawienie czajnika, a wykorzystują na ogół niezagospodarowaną powierzchnię ścian. Najczęściej mieszczą 6 lub 12 słoiczków na przyprawy – przeważnie z atrakcyjnymi etykietami, dzięki którym łatwo wyszukasz potrzebny w danej chwili dodatek. Ciekawą propozycją jest półka na przyprawy z wieszakiem na ręczniki papierowe – atrakcyjne i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić jeszcze więcej tak cennego miejsca!

Stojaki na przyprawy to rozwiązanie bardzo praktyczne, a jednocześnie niezwykle efektowne. Takie gadżety mogą stać się wspaniałą ozdobą kuchennego wnętrza i stanowić atrakcyjny element jego wystroju. Kolorowe przyprawy zamknięte w równych, estetycznych pojemnikach to nie tylko obietnica pysznych dań, ale tez atrakcyjny element wyposażenia. Doceń i ty zalety tych funkcjonalnych przyborów!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry