Świat AGD
Pokaż filtry

Zestawy sztućców

Cena: Nazwa:
Widok:

Zestawy sztućców znajdujące się w naszej ofercie są doskonałym pomysłem na prezent. Można pomyśleć o kimś w ważnym dla niego dniu i ofiarować mu wyjątkowy zestaw. Sztućce ze stali z połyskiem idealnie będą pasować do osoby, która ceni sobie elegancję i klasę. Można też pomyśleć o wyjątkowym zestawie dla osób, które rozpoczynają właśnie nowy rozdział w swoim życiu. Sztućce są zapakowane w elegancką walizkę, co dodatkowo podnosi wartość wizualną wyrobu. Takie zestawy sztućców sprawią, że nakrycie stołu będzie podkreślone odrobiną luksusu. Można je wykorzystać chociażby na świątecznym stole. Są odpowiednie dla uczczenia także i innych uroczystości rodzinnych. Piękne zestawy sztućców dodadzą niezwykłego czaru wyjątkowej chwili. Ponadto warto wspomnieć o zestawach dziecięcych, które są wspaniałym pomysłem na upominek dla maluszków. Takie sztućce charakteryzują się bogatym wachlarzem kolorystycznym. Liczba sztućców w zestawach jest różna, po to, aby każdy mógł znaleźć coś na miarę swoich oczekiwań. Osoby, które urządzają duże przyjęcia mogą pomyśleć o większych zestawach, aby móc jednolicie nakryć stół. 

W dobrym stylu 

Eleganckie sztućce wpływają znacząco na wygląd stołu. Dzięki wygodnym i solidnie wykonanym walizkom można je przechowywać w sposób, który zapewnia im ochronę przed uszkodzeniami. Niektóre sztućce są umieszczone na wygodnych stojakach, które można ustawić na szafce kuchennej. Eleganckie stojaki pełnią też funkcję dekoracyjną. Rękojeść sztućców może występować w różnych kolorach, dzięki czemu można je dopasować do ogólnej kolorystyki kuchni. Większe zestawy sztućców posiadają elementy, które na co dzień są wykorzystywane w kuchni, jak chociażby sztućce obiadowe. Ponadto można w nich także znaleźć sztućce, które są wykorzystywane w określonych sytuacjach. Można tu wyróżnić łopatkę do ciasta lub łyżki do sałatki. Zestawy sztućców są przystosowane do mycia w zmywarce, co jest dużym ułatwieniem. Dzięki wysokiej jakości tworzywom, z których są wykonane nie ulegają zniszczeniom. Zestawy sztućców to najlepsze rozwiązanie, które pozwala na skompletowanie wszystkich elementów używanych w kuchni. 

Różnorodne funkcje 

Zestawy sztućców mogą zawierać sztućce o określonym przeznaczeniu. Dzięki temu można zyskać sztućce serwowane do konkretnych potraw lub deserów. Można wyróżnić chociażby sztućce do ryb czy widelczyki do ciasta. Taka opcja pozwala na dostosowanie odpowiednich sztućców do rodzaju potrawy. Eleganckie sztućce z połyskiem są wyrazem klasy jaką gospodarze prezentują przy nakrywaniu stołu. Ponadto tak pięknie wykonane sztućce są doskonałym dopełnieniem zastawy obiadowej. Można nimi podkreślić wagę danego zdarzenia, które zebrało gości przy jednym stole. Klasyczne sztućce z minimalistycznym wzorem są ponadczasowe i dopasują się do każdej stylizacji stołu. Są doskonałym dowodem na to, że klasyczna elegancja sprawdza się w każdej sytuacji. Takie sztućce będą idealnie pasować do jednolitych talerzy, jak i tych zawierających różnorodne wzory. 

W kategorii Zestawy znajdziesz sztućce na różne okazje, idealne do zastosowania w czasie większych uroczystości, jak i na co dzień. Oferujemy sztućce na 6/12 osób, od renomowanych producentów - Gerlach, Amefa, Gerpol, także w pudełku, w kasecie, w walizce, więc doskonałe na szykowny podarunek. W zależności od potrzeb, możesz wybrać sztućce satynowane, polerowane, niezwykle ozdobne i eleganckie, w przystępnych cenach lub luksusowe. Dzięki tak szerokiemu wyborowi, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, więc warto zapoznać się ze szczegółami tej oferty. Tym samym będzie można dobrać produkty, które sprawdzą się przez lata użytkowania.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry