Świat AGD
Pokaż filtry

Woreczki na żywność – łatwe i wygodne przechowywanie  jedzenia 

Umiejętne przechowywanie żywności, we właściwych warunkach i pojemnikach, pomaga zachować na długo jej właściwości odżywcze. Również odpowiednie mrożenie jedzenia może sprawić, że dłużej pozostanie ono świeże, smaczne i zdrowe. Do właściwego przechowywania lub mrożenia produktów spożywczych często niezbędne okazują się odpowiednie woreczki – specjalnie dostosowane do żywności i mrożonek. Są to produkty o różnej grubości folii oraz wielkości, dlatego dobrze dobrane zapewniają odpowiednie i trwałe opakowanie dla wielu odmiennych produktów  żywnościowych. Różnego rodzaju woreczki śniadaniowe, do lodu i na mrożonki powinny na stałe zagościć w Twojej kuchni. Szybko przekonasz się jak bardzo mogą ułatwić Ci codzienne przechowywanie przyrządzonych już posiłków.

 

Woreczki na mrożonki – sposób na zachowanie smaku i wartości odżywczych przechowywanych potraw

W naszej ofercie znajdziesz bardzo różnorodne produkty przeznaczone do  przechowywania żywności. Woreczki na mrożonki pozwolą Ci zapewnić optymalne warunki dla jedzenia, które chcesz zamrozić. Nie będziesz już musiał obawiać się o to, że zapachy innych produktów znajdujących się w zamrażarce wymieszają się z wonią dopiero co umieszczonej tam żywności. 

Proponowane przez nas woreczki na mrożonki są  hermetyczne, dzięki czemu zapewniają jedzeniu odpowiednie środowisko i zapobiegają dostawaniu się do ich wnętrza wilgoci, a w konsekwencji – powstawaniu na jej powierzchni warstwy lodu. Szczególnie polecamy wyposażone w szczelne zamknięcie woreczki wielorazowego użytku marki Tescoma, dzięki którym zmniejszysz ilość produkowanych w Twoim domu śmieci. Takie woreczki  sprawiają, że po wyciągnięciu produktów spożywczych z zamrażarki smakują one równie dobrze jak przed zamrożeniem. Oczywiście, musisz przy tym pamiętać, że również zamrożona żywność posiada określony czas przydatności do spożycia, którego nie należy przekraczać.

 

Woreczki do lodu pozwolą Ci dłużej cieszyć się chłodem napojów w upalne dni

Wśród dostępnych w ofercie Świata AGD produktów znajdują się także woreczki do lodu. To przydatne rozwiązanie, kiedy chcesz szybko obniżyć temperaturę spożywanych napojów. Latem, choć nie tylko, dobrze jest mieć taki produkt w swojej kuchni. Jeżeli przygotowujesz jedzenie i picie na spotkanie rodzinne czy imprezę ze znajomymi, tym bardziej pamiętaj o wcześniejszym zamrożeniu kosteczek lodu - z pewnością się wówczas przydadzą. A jeśli chcesz zachwycić swoich gości fantazyjnymi kształtami kosteczek lodu, np. w formie serca wypróbuj też praktyczne pojemniki do lodu wielorazowego użytku.

Zachęcamy do zakupu różnego rodzaju woreczków, które znacznie ułatwiają wiele codziennych czynności w kuchni. Woreczki śniadaniowe pozwolą Ci łatwiej zapakować jedzenie do szkoły i pracy, a produkty na mrożonki zapewnią odpowiednie warunki do przechowywania żywności. Dla zwolenników ekologicznych rozwiązań idealne będą woreczki wielorazowego użytku, które z łatwością umyjesz pod bieżącą wodą!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry