Świat AGD
Pokaż filtry

Urządzenia kuchenne

Cena: Nazwa:
Widok:
Mikser 300 W MR 552
109,19 zł   85,51
Toster 700 W MR 701
81,60 zł   63,90
TARMEX Sitko do maszynki nr 5#4
11,56 zł   11,21
TARMEX Sitko do maszynki nr 8#10
17,70 zł   17,17
TARMEX Nożyk do maszynki nr 5
12,52 zł   12,14

Drobne AGD to szereg urządzeń stanowiących bazę do wykonywania podstawowych czynności w kuchni. Są to akcesoria, które znacznie ułatwiają pracę gospodyni domowej i nie sposób wyobrazić sobie bez ich obecności współczesną kuchnię. Prawie wszystkie urządzenie nie tylko są pomocne ale także i mają ciekawy design, który urozmaica aranżację wnętrza. Można nazwać je kulinarnymi gadżetami, które występują w wielu ciekawych odsłonach kolorystycznych i kształtach. Dzięki nim można przyrządzić wiele ciekawych potraw lub dodatków do nich. Drobne AGD to urządzenia mniejszych gabarytów, które z łatwością można pomieścić w dobrze zagospodarowanej przestrzeni kuchennej. Można pochować do szafek, szuflad lub na półki. Część z nich stanowi też elementy dekoracyjne. Wykonanie wielu czynności wymagałoby większego nakładu czasu i energii gdyby nie pomoc urządzeń gospodarstwa domowego. Można tutaj zaliczyć chociażby frytkownicę, gofrownicę, toster, czy mikser. W dobie rozwoju technologicznego urządzenia są udoskonalane i powstają nowe.

 

Frytkownica jest urządzeniem, w którym nie tylko przyrządza się frytki, chociaż jak wskazuje nazwa – głównie do tego służy. Działanie frytkownicy jest proste i znacząco ogranicza czas osoby przygotowującej frytki. Ziemniaki pokrojone w paski smażą się znużone w oleju według ustawionego czasu. Można wówczas zająć się inną czynnością, np. wyciskaniem soku za pomocą sokowirówki. Ręczne wyciskanie owoców może przysporzyć o pęcherze na dłoniach. Sokowirówka wykona tą czynność bardzo sprawnie i szybko. Gofrownica pozwala na przygotowanie smacznego deseru a toster zapewni chrupiące grzanki o poranku. Do małego AGD zaliczymy też miksery lub blendery. Wszystkie te urządzenia mają na celu zmianę konsystencji składników, aby były miękkie i stanowiły jednolitą masę. Urządzenie wielofunkcyjne sprawdzi się szczególnie przy przygotowywaniu ciast lub innych wypieków. Ponadto można także komponować wspaniałe desery, jak chociażby owocowe koktajle, które są bardzo zdrowe i pożywne. Zdobyczom technologicznym zawdzięczamy to, iż wyręczają człowieka w wielu kwestiach. Dzięki temu zyskuje on czas, który jest dzisiaj tak cenny. Gdyby nie urządzenia AGD większość czynności trwałaby zbyt długo lub po prostu nikt by się ich nie podjął. A tak możemy siebie wspomagać w codziennej pracy. Są to zyski łączenia przyjemnego z pożytecznym. Przyjemnością może być chociażby aromatyczna i świeża kawa pozyskana z ekspresu ciśnieniowego udekorowana spienionym mlekiem i posypką czekoladową. Nie trzeba iść do kawiarni, aby móc sobie pozwolić na luksus w postaci przyjemności. Możemy to sobie zaoferować sami we własnym domu. Drobne AGD są bardzo pomocne w przypadku urządzania uroczystości lub spotkania towarzyskiego. Można wtedy zrobić znacznie więcej w danym odcinku czasu niż by było to możliwe wykonując ręcznie. Warto korzystać z wszelkich akcesoriów kuchennych, które czynią nasze codzienne życie łatwiejszym i prostszym. Wówczas gotowanie nie oznacza jedynie wysiłku i wyrzeczenia, ale może stać się prawdziwą przyjemnością.

 

Współcześnie w kuchni potrzebujemy wielu „pomocników”, dzięki którym możliwe będzie przygotowanie każdego dania. W naszym sklepie internetowym Świat-agd.com.pl znajdą Państwo pełen zakres urządzeń, których zastosowanie umożliwia delektowanie się wspaniałymi smakami i wykorzystywanie nowoczesnych metod kulinarnych. Nasze urządzenia kuchenne to m. in. podgrzewacze do wody, miksery, blendery, gofrownice, maszynki do makaronu, tostery, frytkownice, piekarniki, maszynki do mielenia, sokowirówki, itp. Każde urządzenie charakteryzuje się wysoką jakością, szeregiem funkcji, łatwością obsługi oraz, co najważniejsze, naprawdę pomaga w kuchni!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry