Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Do czego przydatne są trzepaczki i ubijacze?

Trzepaczki kuchenne oraz ubijacze to akcesoria służące do ubijania płynnych lub półpłynnych mas w procesie przygotowywania różnorodnych dań. Najczęściej wykonane ze stali nierdzewnej, drewna bądź tworzywa, umożliwiają łatwe przygotowanie np. piany z białek – niezbędnej bazy do zrobienia biszkoptów, bezów czy też naleśników.

Trzepaczki i ubijacze to niezastąpione przybory również wtedy, gdy masz zamiar przygotować rozmaite wypieki, sosy czy inne smakołyki, które wymagają dokładnego, precyzyjnego wymieszania oraz dodania objętości, właśnie poprzez odpowiednie ubicie składników. 

 

Co przygotujesz za pomocą trzepaczki?

Ubijaczki to funkcjonalne akcesoria o zróżnicowanym zastosowaniu. Wśród oferowanych przez Świat AGD przyborów znajdą Państwo mątewki, trzepaczki z kulkami i ubijaki, które ułatwią:

  • przygotowanie sosów

  • ubicie białek jaj i gęstych zawiesin

  • wymieszanie mąki i śmietany w sosach i zupach


A może tak ubijak automatyczny?

Osobom ceniącym wygodę i funkcjonalność polecamy szczególnie ubijaki automatyczne. Wystarczy jeden ruch, a po naciśnięciu mieszadełko przyboru obraca się automatycznie, znacznie upraszczając proces przygotowania piany bądź mieszania składników. 

 

Trzepaczki stalowe i silikonowe od najlepszych producentów

Oferowane przez nas akcesoria to doskonale zaprojektowane, poręczne przybory, proste, lecz wykonane w ten sposób, by dawać rewelacyjne efekty. Lekkie i ergonomiczne, a jednocześnie wygodne i solidne, będą służyć Państwu przez długi czas. Wykonane z materiałów o dużej wytrzymałości, przystosowane są nawet do bardzo intensywnego użytku. 

W zależności od Państwa preferencji przygotowaliśmy szeroki wybór trzepaczek stalowych oraz nowoczesnych trzepaczek silikonowych. Te ostatnie, wykończone w wielu żywych kolorach: czerwieni, pomarańczy czy tez zieleni z łatwością można dobrać do kolorystyki pozostałych akcesoriów we wnętrzu Państwa kuchni.

Wybór markowego przyboru np. firmy Fiskars, BergHOFF, Berlinger Haus, SSW czy  Tescoma to z gwarancja komfortowej pracy i długowieczności wybranych akcesoriów. Serdecznie polecamy!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry