Świat AGD
Pokaż filtry

Tekstylia

Cena: Nazwa:
Widok:

Kategoria tekstylia obejmuje szereg produktów, których cechą wspólną jest materiał wykonania, czyli m.in. wyroby włókiennicze i dzianiny. Można tu znaleźć dywaniki łazienkowe, sznury skręcane, wózki zakupowe, a także ściereczki i torby na zakupy oraz obrusy, pokrowce czy maty filcowe.

Wózek na zakupy: wygodny i komfortowy

Każdy, kto nie lubi noszenia ciężkich zakupów, powinien zaopatrzyć się w wózek na kółkach, dzięki któremu wyprawy do sklepów będą dużo łatwiejsze. Wybierając taki wózek, warto zwrócić uwagę na kilka czynników, czyli na układ jezdny, sposób składania wózka, a także torbę na zakupy. Warto skoncentrować się na tych funkcjach, które wydają się najpotrzebniejsze. Dobrze także sprawdzić, czy konkretny wózek ma przegródki na drobiazgi, a także, czy posiada grube kółka oraz stabilny stelaż. W sklepie Świat AGD oferujemy szeroki wybór wzorów i kolorów wózków na zakupy renomowanych producentów.

Torby zakupowe na każdy dzień

Torby zakupowe wielorazowego użytku to akcesoria, dzięki którym bezpiecznie przeniesiemy różnego typu rzeczy, zarówno produkty spożywcze, jak i ubrania oraz kosmetyki. Torby na zakupy tego typu mają także duże znaczenie z punktu widzenia ekologii, ponieważ jedna trwała i solidna siatka tekstylna może posłużyć użytkownikowi przez wiele lat i z powodzeniem zastąpić plastikowe reklamówki, które są nie tylko szkodliwe dla środowiska, lecz także każdorazowo płatne.

Ścierki i mopy

W kategorii tekstyliów znajdują się także ścierki, mopy i zmywaki. Są to akcesoria codziennego użytku dostępne w każdym domu, które po pewnym czasie trzeba wymieniać. W sklepie internetowym Świat AGD znaleźć można szeroki wybór praktycznych ścierek oraz mopów, które przydają się podczas sprzątania. Rękawice i łapki kuchenne W domu często potrzebne są także rękawice oraz łapki w kuchni, które chronią przed bezpośredni kontaktem skóry z gorącym naczyniem. Warto zakupić specjalne, dedykowane łapaki do garnków lub patelni, które stworzone są w taki sposób, aby ułatwić codzienne gotowanie. W Świecie AGD znaleźć można różnorodne kolory rękawic oraz łapek kuchennych, a także dobrać do nich fartuch lub ścierkę.

Pokrowce idealne w podróży

Pokrowiec na ubranie to akcesorium, które może posłużyć zarówno do przechowywania ubrań w domu (np. w garderobie czy na strychu) lub do ochrony odzieży, gdy trzeba ja przetransportować. Dzięki niemu sukienka lub garnitur chronione są przed zabrudzeniem oraz wilgocią. Odzież przechowywana lub przewożona w ten sposób dłużej zachowuje świeżość, jest również mniej narażona na zagniecenia. W Świecie AGD znaleźć można mniejsze i większe pokrowce, które sprawdzą się i w podróży, i w domu.

Obrusy, maty, bieżniki

Używamy ich na co dzień i od święta. Są nie tylko dekoracyjnym dodatkiem do wystroju wnętrza, lecz także chronią nasze meble przed zarysowaniem, wilgocią czy przebarwieniami od gorących naczyń. Urządzając dom lub zmieniając wystrój, warto zaopatrzyć się w kilka obrusów, a także bieżniki i maty na różne okazje. W Świecie AGD dostępne są różne wielkości, materiały oraz kolory tego rodzaju tekstyliów. Wiele z proponowanych przez nas obrusów to produkty plamoodporne, które gwarantują, że po obiedzie lub rodzinnej kolacji zabrudzenia powstałe na materiale z łatwością znikną w praniu.

Kategoria tekstylia w Świecie AGD odpowiada potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Warto skorzystać ze świetnych cen oraz dużego wyboru i zrobić kompleksowe zakupy do swojego domu.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry