Świat AGD
Pokaż filtry

Dlaczego szufelki kuchenne są tak przydatne?

Ile razy przesypując mąkę bezpośrednio z papierowego opakowania rozsypała Ci się ona na blat powodując uciążliwy do uprzątnięcia bałagan? Jeśli w przyszłości chcesz tego uniknąć, koniecznie zaopatrz się w praktyczne szufelki do odmierzania sypkich produktów. Idealne do mąki, kasz, ryżu i innych drobnych składników, umożliwiają nie tylko precyzyjne odmierzenie ilości, ale też wygodne przesypywanie wszelkich składników, które muszą być odpowiednio odmierzone przed dodaniem ich do potrawy.

 

Szufelki aluminiowe, plastikowe i drewniane – jaką najlepiej wybrać?

Na rynku dostępne są szufelki kuchenne wykonane z różnych materiałów. Zakupić można akcesoria  drewniane, wykonane ze stali, aluminium, bądź plastiku. Te pierwsze posiadają niezaprzeczalny urok tradycyjnych przyborów, jakie znamy jeszcze z kuchni naszych babć – idealnie będą wyglądały w kuchniach utrzymanych w stylu retro, we wnętrzach stylizowanych na stare, wiejskie gospodarstwa. Ich mankamentem jest jednak porowatość i nasiąkliwość materiału jakim jest drewno – miejmy to na uwadze, jeśli myślimy o łatwym utrzymaniu szufelki w czystości.

Niewątpliwie najtrwalsze i najbardziej higieniczne będą akcesoria wykonane z metalu. Chociaż najdroższe w zakupie, będą Państwu najdłużej służyły. Szczególnie polecamy produkty polskiej marki Tadar, a najbardziej wymagającym Klientom – ekskluzywne wyroby niemieckiej firmy WMF

Klientom poszukującym praktycznych rozwiązań w korzystnej cenie proponujemy szeroki wybór plastikowych szufelek spożywczych – w ofercie posiadamy zarówno takie pozwalające odmierzyć 15 dkg, jak też 1 kg produktu.

 

Szufelki kuchenne – komfort i wygoda pracy z sypkimi produktami

Dzięki kuchennym szufelkom zapewnisz sobie komfortową i precyzyjną pracę z wszelkimi sypkimi produktami. Warto, aby pojemniki z mąką, solą czy cukrem były wyposażone w takie specjalnie wyprofilowane nabierki, z których nie osypuje się przesypywany produkt. Przybory te ułatwią zachowanie w kuchni nienagannego porządku i zapobiegną rozsypywaniu się produktów. 

Szufelki kuchenne zdecydowanie powinny znaleźć się w Twojej kuchni, jeśli chcesz sobie zagwarantować wygodę i czystość przy odmierzaniu wszelkich sypkich składników spożywczych. Jeśli jeszcze nie masz odpowiedniego przyboru, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry