Świat AGD
Pokaż filtry

Sztućce z tworzywa sztucznego, które oferujemy, są wykonane w sposób solidny i rzetelny. Dzięki temu nawet jednorazowe produkty nie będą ulegały szybkiemu niszczeniu. Tego typu sztućce mają szerokie zastosowanie w życiu codziennym. Mogą się sprawdzić chociażby w spotkaniach urządzanych w plenerze. Sztućce z tworzywa sztucznego będą doskonałym pomysłem na ogrodowe party, podczas których wokół grill skupia się grono znajomych. Luźna atmosfera spotkania i klimat ogrodu sprzyjają odprężeniu i relaksowi. W takich chwilach nie ma potrzeby dbania o etykietę i nakrywania ogrodowego stołu elegancką zastawą. Można sięgnąć po wygodne i komfortowe rozwiązania. 

Wielorazowe i funkcjonalne 

Sztućce jednorazowego użytku sprawdzą się wtedy, gdy zapraszamy większą ilość osób na ogrodowego grilla i chcemy zaoszczędzić sobie czas potrzebny do ręcznego mycia naczyń. Dostępne w naszej ofercie sztućce z tworzywa sztucznego to wyroby wielokrotnego użytku, które łatwo i sprawnie można umyć także w zmywarce. Do tego typu sztućców należą chociażby łyżki do sałatki występujące w bogatej gamie kolorystycznej. Warto zwrócić także uwagę na oryginalne i barwne widelczyki do przekąsek, które idealnie nadają się na spotkanie towarzyskie. Także łyżeczki lub widelczyki koktajlowe są ciekawym rozwiązaniem, które można wykorzystywać przy różnorodnych okazjach. Sztućce z tworzywa sztucznego są wykonane z wysokiej jakości surowców, dzięki czemu są trwałe. Doskonale sprawdzą się jako sztućce dla dzieci, którymi łatwiej i sprawniej posługiwać się niż cięższą, metalową łyżeczką. Takie sztućce są doskonałym materiałem do nauki posługiwania się łyżką czy widelcem. Dzięki temu, że cechują się ciekawymi kolorami i wzorami, są atrakcyjnym przedmiotem dla oka dziecka. 

Różnorodność zastosowań sztućców z tworzywa sztucznego 

Komplety sztućców plastikowych są także idealnym rozwiązaniem na różnego rodzaju wyjazdy turystyczne. Można je wykorzystać na działce rekreacyjnej, pod namiotem lub na kampingu. Są lekkie i łatwo jest je przechowywać. Komplety sztućców są zapakowane w plastikowe etui, co pozwala utrzymać cały komplet razem. Jest to przydatna funkcja, pozwalająca na komfortowe przewożenie sztućców. Plastikowym nożem mogą posługiwać się także dzieci bez obaw, że ulegną okaleczeniu. Sztućce z tworzywa sztucznego są wygodnym rozwiązaniem organizacji spotkań towarzyskich. Charakteryzują się bogata gamą kolorystyczną, co bez wątpienia jest ich ogromnym atutem. Dzięki barwnym sztućcom można ożywić nakrycie stołu, np. na kinderbale. Dzieci doceniają wszystko, co charakteryzuje się ożywionym kolorem, dlatego barwny stół będzie dla nich atrakcyjnym miejscem do kosztowania przekąsek. Plastikowe sztućce można dać dzieciom do dyspozycji bez obaw, że wyrządzą sobie krzywdę widelcem czy nożem. To cenna właściwość szczególnie w odniesieniu do najmłodszych uczestników dziecięcych imprez. Plastikowe sztućce wykształcą u dzieci nawyk posługiwania się nimi i łatwiej będzie im nabyć umiejętności korzystania ze stalowych sztućców.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry