Świat AGD
Cena: Nazwa:
Widok:

Sztućce stalowe znajdują się w każdym gospodarstwie domowym i są częścią codziennych rytuałów, które kręcą się wokół wspólnego, rodzinnego stołu. Sztućce ze stali, które oferujemy, charakteryzują się wysokim stopniem wytrzymałości i trwałości. Dzięki takim właściwościom mamy do czynienia z solidnym wyrobem, który przez długi czas będzie służył w swojej jak najlepszej formie. Sztućce są przygotowane w wielu wersjach, w zależności od przeznaczenia. Dzięki temu można stworzyć swoją domową kolekcję, która będzie towarzyszyła przy rodzinnych posiłkach, a także i ważnych uroczystościach. 

W zależności od dania i gustu – i do smaku, i ze smakiem 

Można się zaopatrzyć w wysokiej jakości sztućce stalowe obiadowe. W naszej ofercie dostępne są zestawy o różnej liczebności. Warto też zwrócić uwagę na niezwykle eleganckie sztućce kawowe, które idealnie będą pasować do serwowanych wypieków i deserów. Ważnym wyposażeniem są także dodatkowe sztućce, takie jak łyżki do sałatek czy noże do ciasta. Dzięki nim można ułatwić gościom sprawne zjedzenie każdego rodzaju posiłku i deseru. W zależności od osobistych preferencji sztućce ze stali prezentują różnorodny design. Znajdzie się coś dla miłośników prostoty i minimalizmu, jak i dla osób, które cenią sobie niebanalne i oryginalne wzory. Wysoka jakość oferowanych wyrobów sprawi, że sztućce będą służyć przez wiele lat. Ponadto ich wyjątkowy design doda niezwykłego czaru każdemu nakryciu stołu. Pozwoli to na doskonałą organizację niejednej uroczystości, na której zaproszeni goście będą wspólnie celebrować uroczystość przy stole. 

Styl ma znaczenie – stylowe sztućce stalowe 

Wygląd stołu ma ogromne znaczenie, świadczy o guście gospodarzy. Składa się na to każdy detal – nakrycie, zastawa oraz sztućce. Kulinarna przygoda, nim spotka się ze zmysłem smaku, zaczyna się od zmysłu wzroku. Schludny i elegancki stół oraz wyjątkowa zastawa będą świadczyć o randze danego wydarzenia. Goście zapewne też odczują, że są potraktowani w sposób wyjątkowy. W taki sposób można zaznaczyć jak ważny jest dany moment. Oferowane w naszym sklepie sztućce ze stali charakteryzują się świetnym wyglądem - są eleganckie, zgrabne i poręczne. Nie bez znaczenia jest też fakt, że po eleganckim przyjęciu możemy je umyć w zmywarce bez obawy o ich stan. Sztućce stalowe nie wymagają specjalnej pielęgnacji lub konserwacji. To dodatkowy atut, który znacznie ogranicza czas potrzebny na ich utrzymanie w dobrej formie. 

Sztućce na prezent 

Różnorodność sztućców ze stali czyni z nich odpowiedni materiał na prezent. Elegancki komplet noży, widelców, łyżeczek i łyżek zawsze znajdzie zastosowanie w kuchni. Będzie to więc właściwy upominek nie tylko dla zaawansowanych w sztuce kulinarnej gospodyń domowych. Wybierając prezent na wyjątkowe okazje, można postawić na sztućce zapakowane w eleganckie pudełko lub walizkę. Dzięki takiemu opakowaniu można także wygodnie przechowywać sztućce, które nie będą używane na co dzień. Warto pomyśleć o takim prezencie z okazji świąt, urodzin, ślubu lub jubileuszu. Dostępne są także zestawy dla dzieci, wykonane tak, aby najmniejsi użytkownicy mogli sprawnie zdobywać umiejętność posługiwania się sztućcami. Ich kolorowy i kreatywny design zapewne zachęci do jedzenia. 


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry