Świat AGD

Sztućce SSW

Sztućce SSW – nierdzewne, niezawodne, niemieckie 

Wysokiej klasy stal nierdzewna oraz niemiecka jakość – to właściwości czy też cechy bardzo pożądane w każdej kuchni, o czym nikogo nie trzeba chyba przekonywać. Ich licznych wielbicieli z pewnością ucieszy fakt, że łączą się one w takich produktach, jak dostępne w naszym e-sklepie wyśmienite ​sztućce SSW​. 

W sklepie internetowym Świat AGD możemy zaopatrzyć się m.in. w takie ​sztućce SSW​, jak łatwe w pielęgnacji ​łyżeczki do kawy czy też widelczyki do ciasta o satynowym połysku, dostępne w 6-częściowych zestawach. Inne ciekawe ​wyroby ze stali nierdzewnej SSW​ to komplety sztućców sałatkowych, łopatki do patelni oraz tortów, łyżki cedzakowe czy też tradycyjne 24-elementowe zestawy sztućców. 

Wymienione ​sztućce SSW ​możemy uzupełnić także o najwyższej jakości łyżki do spaghetti, łyżki wazowe, łyżki półmiskowe, łyżki do sosów oraz inne akcesoria, dostępne np. w poręcznym zestawie 10 elementów na listwie z hakami, w skład którego wchodzą m.in. klucz do otwierania puszek, nóż do pizzy, prasa do czosnku, tarka, trzepaczka, tarka do sera, otwieracz do kapsli i puszek oraz nóż do sera. 

Nie tylko sztućce SSW 

Sztućce SSW​ to chętnie wybierane produkty tej niemieckiej firmy, jednak warto mieć na uwadze, że ma ona w swoje ofercie bardzo wiele innych artykułów, które ułatwiają codzienne życie i funkcjonowanie, głównie w strefie kuchennej. Długa lista obejmuje m.in. estetycznie wykonane i łatwe w utrzymaniu higieny miski ze stali nierdzewnej na pokarm dla psów i kotów, z podstawą antypoślizgową czy też patelnie aluminiowe z powłoką non-stick, zapobiegającą przywieraniu przygotowywanych potraw. 

Inne ciekawe propozycje to nierdzewne garnki o zróżnicowanej pojemności (sprzedawane pojedynczo bądź w atrakcyjnych cenowo zestawach) z możliwością używania również na kuchniach indukcyjnych. Możemy zdecydować się na takie z grubym dnem typu sandwich (termiczno-warstwowym), które szybko pobiera oraz utrzymuje ciepło. Oznacza to nie tylko oszczędność energii, czasu i pieniędzy, ale także pomoc w zatrzymywaniu witamin w poddawanej obróbce żywności. 

E-sklep Świat AGD: inne renomowane marki 

Inne renomowane marki ze Świata AGD​, których wyroby są licznie reprezentowane w ofercie naszego sklepu to m.in. Berghoff, Hinghoff, Hega Hogar, Berlinger Haus, Galicja, La Torre, Altom, Ambition, Tescoma, Amefa, Gipfel, Meyerhoff, TARMEX, MPM, Walther-Glas, Veroni, Vespero, Zwieger, PAVONI, Plast Team, OKT, Orion, Pasabahce, Masahiro, Novamex, a także Krośnieńskie Huty Szkła Krosno, ZC Bolesławiec, Manufaktura Chodzieska Budzyń, Zakłady Porcelany „Ćmielow” czy też Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana”. 

Jak widać, wielbiciele świetnej jakości wyrobów z szeroko rozumianej grupy AGD mogą wybierać spośród najwyższej klasy marek, reprezentujących – nie tylko polskie – najlepsze tradycje rzemieślnicze. E-sklep Świat AGD ma przyjemność oferować Państwu świetnej klasy wyroby pochodzące od ściśle wyselekcjonowanych producentów z wielu krajów świata, jak Niemcy, Belgia, Holandia, Wielka Brytania, Węgry, Czechy, Włochy, a nawet Portugalia, Estonia, Finlandia, Turcja czy Japonia. 


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry