Świat AGD

Producenci sztućców

Cena: Nazwa:
Widok:

Proponujemy sztućce, których producenci mają ugruntowaną pozycję na rynku i cieszą się uznaniem oraz renomą. Dzięki temu mamy przekonanie, iż oddajemy w ręce naszych klientów wyłącznie wysokiej jakości produkty, które z satysfakcją dla użytkownika będą wypełniały swoją rolę. Producenci sztućców, które znajdują się w naszej ofercie, zwracają szczególną uwagę, aby ich wyroby były wytrzymałe i długotrwałe. Taka solidność i rzetelność od wielu lat niezmiennie przyciąga kolejne rzesze zadowolonych użytkowników. Renomowani producenci sztućców z dbałością o detale przekazują do użytku pięknie wykonane wyroby. Ponadto zestawy sztućców są pakowane w eleganckie walizki, pudełka lub tuby po to, aby w gustowny sposób można było uczynić z nich wyjątkowy prezent dla jubilata. 

Klasyczny szyk na stole 

Zestawy sztućców nadają się jako prezent ślubny, urodzinowy lub imieninowy. Walizki i inne opakowania są także doskonałym sposobem na właściwe przechowywanie sztućców Dzięki nim nie ulegają zabrudzeniom i mogą w pełnej krasie uświetnić uroczyście nakryty stół. Mając na uwadze różnorodne gusty i upodobania klientów, producenci sztućców prezentują je w różnych odsłonach i wzorach. Takie rozwiązanie jest odpowiedzią na różne potrzeby. Takich firm jak Berghoff, Gerlach, Kinghoff czy Berlinger Haus nie trzeba specjalnie przedstawiać, ponieważ ich wysoka pozycja w branży jest poparta wysokiej klasy produktami, jakie wychodzą na rynek pod ich sztandarem. Producenci sztućców, których wyroby oferujemy, prezentują zestawy sztućców o różnorodnych wzorach. Można także odnaleźć zestawy dziecięce, które swoim barwnym designem przenoszą najmłodszych konsumentów w bajkowy świat. Przepięknie wykonane sztućce z malowniczym wizerunkiem są doskonałym pomysłem na podarunek dla maluszka. Dzięki takim kolorowym zestawom sztućców, które swoją budową są dostosowane do wieku dziecka, maluszek może nabywać umiejętność sprawnego posługiwania się łyżką lub widelcem. Sztućce dziecięce zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania. Bez obaw można pozwolić nimi jeść maluszkowi. 

Jakość w cenie 

Producenci sztućców, które oferujemy myślą o wszystkich i dlatego ich produkty są uznane za uniwersalne. Ponadto są niezwykle rzetelne i solidne. Wysokiej jakości sztućce są trwałe i dlatego są opłacalnym wydatkiem. Producenci sztućców umieszczają także informację o możliwości mycia w zmywarce. To wyjście naprzeciw współczesnym oczekiwaniom. W zasadzie wysokiej jakości sztućce są produktem, który jest odporny i nie ulega uszkodzeniom. Dzięki sztućcom, które są wykonane z wysokiej klasy materiałów, nakrycie stołu będzie się charakteryzowało wyjątkowym połyskiem. Warto pamiętać, że uroczyste przygotowanie stołu w związku z ważnym wydarzeniem, podnosi jeszcze rangę ważności. Piękne i eleganckie sztućce staną się elementami, które zapewnią estetyczne wrażenia wizualne. Stają się uzupełnieniem zastawy stołowej, która jest serwowana gościom przy spotkaniach rodzinnych lub towarzyskich. Solidne sztućce mogą zyskać wartość sentymentalną, gdy są przekazywane z pokolenia na pokolenie. 


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry