Świat AGD

Sztućce Kinghoff

Cena: Nazwa:
Widok:

Sztućce Kinghoff – na każdy dzień i każdą okazję 

Duży wybór wzorów i wielkości kompletów, a przy tym rozsądne ceny – właśnie tym wyróżniają się ​sztućce Kinghoff​. Zestawy 24-, 30-, a nawet 72-elementowe sztućców mieszanych, komplety samych łyżeczek służących różnym celom, a także ociekacze na już umyte sztućce... Wszystko to i znacznie więcej znajdziemy właśnie w porywającej ofercie marki Kinghoff, dostępnej w sklepie internetowym Świat AGD. 

Jeśli chodzi o uniwersalny zestaw 72-częściowy, wybierany często dla nowożeńców na nową drogę życia, zawiera on właściwie wszystko, co może przydać się na kuchennym froncie. Obejmuje takie standardowe przyrządy, jak łyżki, noże i widelce stołowe, łyżeczki do herbaty i ​widelczyki do ciasta​ (po 12 sztuk), a ponadto – dwa widelce do mięsa i łyżki do podawania oraz po jednej łyżeczce do cukru, łyżeczce do śmietanki i łyżce do sałatek, a także widelec do sałatek, łyżkę wazową, łyżkę do sosów, łopatkę do ciasta oraz szczypce do cukru. 

A wszystko to zapakowane w solidną, estetyczną, a przede wszystkim – poręczną walizkę, która umożliwia higieniczne przechowywanie sztućców, ale pozwala też na szybkie odnalezienie poszczególnych elementów, kiedy tylko pojawi się taka potrzeba. Dzięki walizce możemy też łatwo zidentyfikować ewentualne braki w stanie naszego zestawu sztućców. 

Z takim arsenałem niestraszne nam będą zarówno wystawne obiady dla – nie tylko tej najbliższej – rodziny, ale także mniej zobowiązujące przyjęcia dla znajomych; widelców i łyżeczek z pewnością nam nie zabraknie. Mniejsze komplety sztućców Kinghoff​ dostępne są w estetycznych pudełkach, które również można wręczyć jako prezent. 

Przydatne i stylowe sztućce KInghoff 

Sztućce Kinghoff​, dostępne w rozmaitych zestawach, wykonane są z wysokiej klasy stali nierdzewnej, którą można myć w zmywarce; wykończenie to połysk albo satyna. Zgodnie z naszym gustem i upodobaniami możemy wybrać odpowiedni wzór na trzonkach widelców, noży oraz ​łyżek​. Poszczególnych motywów jest sporo, większość z nich mieści się jednak w tym, co możemy określić jako styl tradycyjny, klasyczny. ​Sztućce Kinghoff​ często zdobią też rozmaite delikatne żłobienia, które łagodnie wpisują się w design produktów. 

Odnosi się to również do występujących w 6-elementowych zestawach łyżeczek ze stali nierdzewnej – stylowych, z subtelnymi zdobieniami, a równocześnie niezwykle praktycznych. W każdej kuchni zastosowanie z pewnością znajdą np. połyskujące łyżeczki do herbaty, wielofunkcyjne satynowe bądź też połyskujące łyżeczki koktajlowe z długimi trzonkami, które świetnie sprawdzają się m.in. jako akcesoria służące do jedzenia lodów w pucharkach oraz serwowania kawy podawanej w wysokich szklankach. 

Idealnym dopełnieniem dowolnego zestawu ​sztućców Kinghoff​ może być również koszyk na ​sztućce​ czy też ociekacz, wykonany z solidnej stali nierdzewnej w kolorze srebrnym. Ma on uniwersalny kształt walca oraz okrągłe perforacje na całej powierzchni, dzięki czemu suszące się w nim ​sztućce Kinghoff​ oraz inne przybory kuchenne otrzymują tyle powietrza, ile powinny, a warunki, w których suszenie się odbywa są optymalnie higieniczne.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry