Świat AGD
Pokaż filtry

Giardino - wszystko dla Twojego stołu
Sztućce Giardino stanowią uzupełnienie  oferty producenta popularnej porcelanowej zastawy stołowej -  to atrakcyjna propozycja wyrobów ze stali nierdzewnej, świetnie nadająca się do codziennego użytku, o dużych walorach użytkowych – sztućce Giardino można bezpiecznie myć w zmywarce.
Oferta Giardino obejmuje propozycje o zróżnicowanej stylistyce – zwolennikom prostych form z pewnością  przypadnie do gustu elegancka, prosta i nowoczesna seria Classic, do Klientów o bardziej tradycyjnym guście adresowane są linie Giardino Genova oraz Bonito. Dzięki tak skonstruowanej ofercie, w asortymencie produktów Giardino znajdą dla siebie odpowiednie propozycje zarówno zwolennicy klasycznych, zachowawczych rozwiązań, jak też osoby śmielej podążające za współczesnymi trendami we wzornictwie.


Sztućce marki Giardino charakteryzuje bardzo korzystny stosunek jakości do ceny – jest to oferta skierowana do wszystkich tych, którzy doceniają praktyczne i korzystne cenowo rozwiązania. Cechą wyróżniającą tą markę jest wysoka jakość produktów wykonanych z dużą dbałością o detal, oferowanych w niezwykle atrakcyjnych cenach. Dzięki temu każdy pozwolić sobie może na praktyczne i jednocześnie dobre jakościowo przedmioty codziennego użytku – jeśli szukasz takich rozwiązań dołącz do rzeszy zadowolonych użytkowników sztućców Giardino!


Elastyczna oferta sztućców Giardino od Świata AGD
Oferta sklepu Świat AGD skonstruowana jest w taki sposób, aby każdy z łatwością mógł skompletować zestaw wielkością i funkcją dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Oferujemy Państwu elementy dostępne na sztuki: noże, widelce, łyżki obiadowe i łyżeczki do herbaty, kawy oraz widelczyki do ciasta, a także niezwykle praktyczne łyżeczki do latte – dzięki takiej propozycji z łatwością stworzysz zestaw sztućców dostosowany do potrzeb Twojego gospodarstwa. Asortyment sztućców Giardino uzupełniają liczne akcesoria – łyżeczki oraz szczypce do cukru, widelce i łyżki do sałaty,  łyżki do nakładania potraw oraz do sosu, widelce półmiskowe do wędlin, łopatka do ciasta, łyżki wazowe: duża i mała – a wszystko to w trzech rożnych seriach o zróżnicowanej stylistyce.
Propozycja Świata AGD i Giardino pozwoli Ci kompleksowo zaopatrzyć Twoją kuchnię i jadalnię w praktyczne i funkcjonalne sztućce w rewelacyjnych cenach – sprawdź koniecznie naszą ofertę!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry