Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Fabryka Nakryć Stołowych Gerpol to polska marka czerpiąca z niezwykle długiej, bo ponad 2,5 – wiekowej historii Kuźnic Drzewickich – znanych nie tylko w Europie, ale i na całym świecie z produkcji wysokiej jakości wyrobów tnących. Dowodem na przywiązanie firmy do swojej długiej i świetnej historii jest również obecna w logo firmy korona – obecna na sygnaturkach oraz w godle Kuźnic od połowy XIX wieku, której prawo użytkowania przyznał w dowód uznania najwyższej jakości oraz wzornictwa drzewickich wyrobów car Mikołaj I.


Jakość wynikająca z tradycji
Niezmiennie od ponad 250 lat wyroby z Drzewicy cechuje najwyższa jakość, której sekretem jest dopracowana technologia oraz najlepsze materiały używane w procesie produkcji – dzięki temu nabywając produkty marki Gerpol kupujesz gwarancje wieloletniej, bezproblemowej eksploatacji. Sztućce z polskiej fabryki wytwarzane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, która gwarantuje wyrobom Gerpolu wieloletni  blask i trwałość. Produkty firmy cechuje duża wytrzymałość mechaniczna oraz odporność na działanie kwasów, dzięki czemu można je bezpiecznie myć w zmywarkach – bez ryzyka zmatowienia czy też uszkodzenia. Potwierdzeniem jakości oferowanych przez Gerpol wyrobów jest 20 -to letnia gwarancja producenta udzielana na wszystkie kolekcje sztućców oraz liczne otrzymane nagrody i wyróżnienia przyznane producentowi, w tym Złoty Laur Klienta.


Sztućce GERPOL: połączenie funkcjonalności oraz pięknej formy
Projektanci firmy chętnie czerpią z jej długoletniej tradycji – w ofercie producenta znajdą Państwo szereg linii o eleganckich, klasycznych formach, wśród nich komplety sztućców Gerpol Violino oraz Gerpol Amber. W ofercie producenta znajdziemy też linie, których design, na wskroś nowoczesny, odważnie patrzy w przyszłość, jak choćby seria Gerpol Apollo czy tez niezwykle oryginalna kolekcja Gerpol Diamond. Pomiędzy, znajdą Państwo rozwiązania uniwersalne, o współczesnych, neutralnych formach: Gerpol Desire, Julianna czy Venus.


Oferta firmy to nie tylko przepiękne sztućce, to również wysokiej jakości praktyczne akcesoria stołowe oraz wyróżniające się wysoką trwałością ostrzy noże z linii Gerpol Onyx, o wielu funkcjonalnych wielkościach i przeznaczeniu a także wysokiej jakości nożyczki.
Produkty firmy Gerpol znajdą Państwo w sklepie Świat AGD  - który jest autoryzowanym przedstawicielem tej marki – w niezwykle szerokim i zróżnicowanym asortymencie oraz w przystępnej cenie.


Oferujemy Państwu zarówno praktyczne i funkcjonalne zestawy sztućców dla 6 oraz 12 osób o zróżnicowanej wielkości i ilości elementów, niektóre  pakowane w praktyczne walizki lub kasety, co czyni  z nich świetną propozycję na elegancki prezent. Poszczególne sztućce: widelce, noże, łyżki, widelczyki oraz łyżeczki oraz wyspecjalizowane akcesoria stołowe: noże i łopatki do tortu, łyżki i widelce do sałaty, łyżeczki koktajlowe oraz do cukru,  łyżki do sosu, widelce do mięs oraz łyżki wazowe dostępne są w naszym sklepie na sztuki. Dzięki temu z łatwością uzupełnią Państwo wybrany zestaw sztućców o brakujące elementy lub stworzą własny, dostosowany do nawet najbardziej wyszukanych potrzeb!
Jeżeli szukasz funkcjonalnych sztućców o atrakcyjnym wzornictwie,  wysokiej jakości oraz elastycznej ofercie – koniecznie sprawdź wszechstronną ofertę Gerpol w Świecie AGD!
Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry