Świat AGD
Cena: Nazwa:
Widok:

Sztućce dla 6 osób są doskonałym wyposażeniem każdej kuchennej szuflady. Nawet jeśli rodzina nie jest tak liczna, warto mieć więcej elementów w zapasie, w razie gdyby przyszło kogoś ugościć przy wspólnym stole. W naszym sklepie jest cała gama sztućców skompletowanych na 6 osób. Można więc wybrać dowolny design odpowiadający indywidualnym preferencjom. Sztućce dla 6 osób są wykonane z wysokiej jakości tworzywa, które poprzez intensywne eksploatowanie nie traci na swojej pierwotnej wartości. Poza klasycznym wykonaniem sztućców, które zachowują swoją stalową barwę, można także odbiec nieco od tej klasyki. W naszej bogatej ofercie znajdują się także sztućce z kolorowymi uchwytami, które doskonale ożywią niejedno nakrycie stołu. Dzięki nim można znakomicie przystroić stół na dziecięce urodzinki, które każdego roku są niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu dziecka. 

Dodaj sobie koloru 

Kolorowe sztućce nadają się nie tylko dla najmłodszych konsumentów, którym różnorodność jest niezwykle bliska sercu. Sztućce w grochy mogą być doskonałym pomysłem na aranżację wielkanocnego stołu, ponieważ kojarzą się z kolorową wiosną, która jest tak długo oczekiwana w czasie zimy. Budzenie się roślinności do życia, może się także przerodzić na ożywiony design stołu. W naszej ofercie znajdują się sztućce dla 6 osób, które prezentują się w żywych, kolorowych odsłonach. Można więc znaleźć zielone, fioletowe oraz jeszcze inne wykończenie sztućców. Dla tych, którym bliżej jest jednak do klasyki, mamy w ofercie piękne zestawy sztućców ze stali. Ich niezwykły połysk jest chyba najlepszą rekomendacją. Różnorodność wzorów pozwoli każdemu wybrać to, co odpowiada jego gustowi. Sztućce dla 6 osób mogą być zapakowane w dekoracyjne pudełko, które doskonale będzie się nadawać na prezent. Jeżeli brak pomysłu, jak obdarować jubilata, można pójść w wybór sztućców, ponieważ to wyrób, który jest potrzebny każdemu. Sztućce są przedmiotami użytkowymi, dlatego są wykorzystywane każdego dnia. Ciężko sobie wyobrazić kuchnię bez sztućców do różnego rodzaju potraw. 

Jakość i funkcjonalność w kuchni 

Zestawy sztućców, większe lub mniejsze, pozwalają na zachowanie jednolitości. Przy nakrywaniu stołu taka jednolitość będzie wyrazem dobrego smaku i estetyki. W niektórych zestawach satynowe wykończenie jest niezwykłym przejawem elegancji. Warto pamiętać, że wybór sztućców z naszej strony internetowej jest gwarantem wysokiej jakości. Wszystkie sztućce pochodzą od renomowanych firm, które od lat prężnie działają na rynku. Ich doświadczenie oraz dbałość o każdy detal są potwierdzeniem poszanowania każdego klienta. Sztućce są wykonane starannie i dlatego charakteryzują się tak wysoką klasą. Można śmiało ofiarować je komuś w prezencie mając pewność, że jest to produkt niezwykle trwały i rzetelnie wykonany. Z tak wyjątkowymi sztućcami nawet zwykły, codzienny posiłek staje się uroczysty. Sztućce mają możliwość mycia w zmywarce, co jest dużym ułatwieniem i sposobem na odpowiednie utrzymanie ich w czystości. Sztywne pudełko pozwala na przechowywanie sztućców w osobnych przegródkach. 


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry