Świat AGD

Mając na uwadze różnorodność potrzeb klientów, oferujemy zestawy sztućców o różnej liczebności. Są duże, średnie oraz te najmniejsze zestawy. Sztućce dla 4 osób to oferta dla tych, którzy nie mają potrzeby nabywania dużych zestawów. Sztućce są wykonane z wysokiej jakości tworzywa. Charakteryzują się wysokim stopniem odporności na takie czynniki jak woda czy urazy mechaniczne. Dzięki swojej wytrzymałości są wyrobem niezwykle długotrwałym, który podczas użytkowania nie ulega uszkodzeniom. Występują w różnorodnych odsłonach. Dzięki temu urozmaiceniu odcieni i wzorów, każdy może znaleźć satysfakcjonujący dla niego komplet sztućców. Sztućce dla 4 osób mogą cechować się złocistym lub srebrzystym odcieniem. Ponadto posiadają niezwykle eleganckie wzory, które są dopełnieniem ich doskonałego designu. Warto nabyć sztućce, które odpowiadają liczbie domowników, ponieważ przyjemnie jest nakryć stół jednakowo dla każdego. 

W trosce o spójność 

Kompletowanie sztućców na zasadzie, iż każdy pochodzi z innego zestawu, zaburza zasady estetyki. Sztućce są przystosowane do mycia w zmywarce, co jest dużym ułatwieniem i sposobem na oszczędność czasu. Możliwość mycia w zmywarce jest współcześnie coraz częściej pożądanym wymogiem. Ponadto sztućce są zapakowane w stylowe pudełko, które jest doskonałym sposobem na przechowywanie i przenoszenie. Dodatkowo sztućce dla 4 osób mogą być idealnym rozwiązaniem na prezent. Niektóre wzory są oryginalne i świadczą o wysokim poczuciu estetyki. Taki zestaw będzie odpowiednio dobranym upominkiem dla osób, które cenią sobie dobry styl. W zależności od potrzeb, zestaw sztućców można przeznaczyć na sztućce codziennego użytku lub te, które są używane tylko przy określonej okazji. W tym drugim przypadku przydatnym okaże się pudełko, tuba lub walizka, w których to pakowane są sztućce. Dzięki temu można zapewnić im odpowiedni sposób przechowania, ponieważ w szufladach zazwyczaj znajdują się te używane na co dzień. Dzięki temu nie zabieramy dodatkowego miejsca w szufladzie kuchennej. 

Mały zestaw na prezent 

Sztućce dla 4 osób można ofiarować przy różnej okazji i jubileuszu. Zapewne ten gest zostanie doceniony, chociażby z uwagi na duży stopień przydatności sztućców w gospodarstwie domowym. Posiadanie kilku mniejszych zestawów pozwala na dokonywanie różnorodnych aranżacji stołu. Czasem może być to klasyczne nakrycie, które uzupełnią eleganckie, stalowe sztućce. Innym razem stół zostanie nakryty z zaakcentowaniem żywych kolorów. Wówczas idealne okażą się sztućce wykończone barwnym tworzywem. Ta druga opcja idealna będzie na spotkania towarzyskie lub obchodzenie urodzin. Do tego dobór dodatków w podobnych odcieniach przyniesie niezwykle estetyczną ucztę dla oka. Warto pamiętać, iż w nakrywaniu stołu liczy się dbałość o najdrobniejszy szczegół. Dlatego tak ważną rolę odgrywają także dodatki lub elementy dekoracyjne. Obok talerzy i innych naczyń, sztućce są niezbędne w aranżacji stołu. Wybór pięknych sztućców o wyjątkowym połysku może świadczyć o sukcesie gospodyni lub gospodarza. 


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry