Świat AGD
Cena: Nazwa:
Widok:

Sztućce dla 12 osób znajdujące się w naszej ofercie są doskonałym pomysłem na wykwintna organizację przyjęć i uroczystości. Większe spotkania rodzinne związane z ważnym wydarzeniem są niezwykłą okazją do spotkania dawno niewidzianych osób. Uroczyście nakryty stół jest uświetnieniem rangi zdarzenia. Z uwagi na takie uroczystości warto pomyśleć o większych zestawach sztućców. O wiele efektowniej wygląda równomiernie nakryty stół, przy którym nakrycie każdego gościa wygląda tak samo. Gdy talerze i sztućce u każdego mają inny kolor i fason, to taki efekt wpływa na wrażanie wizualne całości. Niestety nie wygląda to korzystnie. Dlatego sztućce dla 12 osób mogą uratować sytuację. Są zapakowane w klasyczną, stylową walizkę, w której można je przechowywać, wtedy gdy nie są w użytku. Wówczas każdy sztuciec ma swoją przegródkę, dzięki czemu nie dochodzi do ocierania się poszczególnych elementów. Poza tym zamykana walizka zapobiega też osadzaniu się kurzu na nieużywanych sztućcach. Takie większe zestawy są też doskonałym pomysłem na prezent. Można o nich pomyśleć chociażby przy okazji ślubu. Młoda Para na starcie życia zapewne niezmiernie ucieszy się z prezentu, który stanie się wyposażeniem kuchni. Poza tym walizka, w której znajdują się zestawy sztućców daje wyraz elegancji i klasyki. 

Do wyboru, do koloru 

Sztućce dla 12 osób można wybrać w różnych wzorach. Dzięki takiej możliwości każdy znajdzie coś na miarę swoich oczekiwań. Niektóre zestawy charakteryzują się prostotą i minimalizmem. Inne zawierają zdobienia, które są niezwykle eleganckie i stylowe. Tego typu sztućce są wykonane z trwałego, stabilnego tworzywa, które nie zmienia swojej pierwotnej formy nawet podczas intensywnego użytkowania. Renomowani producenci dają na sztuce wieczystą gwarancję, co oznacza, że zakup oferowanych przez nas sztućców jest długotrwałą inwestycją. Poza tradycyjnymi sztućcami obiadowymi w walizce są także elementy, które wykorzystywane są w odniesieniu do konkretnego rodzaju potrawy. Można więc tam znaleźć widelczyki do ciasta, widelczyki półmiskowe, łyżki do sałatek i sosu, dużą łyżkę wazową, a także łyżeczkę do cukru u łopatkę do ciasta. Takie kompleksowe wyposażenie walizki ze sztućcami Gerlach jest niezbędnikiem na wszelkiego rodzaju przyjęcia i uroczystości. Warto więc zadbać o to, aby sztućce dla 12 osób znalazły się w każdej kuchni, w której przygotowuje się potrawy dla rodziny i urządzania spotkania towarzyskie oraz świętuje się uroczystości rodzinne. 

Czysta przyjemność 

Wygodnym rozwiązaniem jest także możliwość mycia sztućców w zmywarce. Podczas takiego mycia sztućce nie tracą swojego pierwotnego koloru, połysku czy wzoru. Zachowują swój pierwotny stan. Tak pięknie wykonane sztućce doskonale okraszą świąteczny stół, gdzie wśród wielu potraw przykłada się także wagę do uroczystego nakrycia. Nienaganny wygląd połyskujących sztućców zapewne przykuwa uwagę i podnosi ważność danej chwili. Z dużym zestawem sztućców dostępnych w naszym sklepie każde święta będą uroczyste i niezwykle rodzinne. Dzięki ich niezwykłemu urokowi, każda potrawa zyska na jakości.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry