Świat AGD
Pokaż filtry

Od 15 lat polska firma z Gorzowa Wielkopolskiego zajmuje się importem wysokiej jakości sztućców z włoskiego zagłębia gastronomicznego Brescia, znanych w Polsce pod własną marką B&M. Nie przypadkowo wybór miejsca produkcji padł na włoski Lombardię - region o wysoko rozwiniętym hutnictwie.
Wszystkie sztućce B&M produkowane są z wysokojakościowej stali nierdzewnej typu 18/C lub 18/10, która ma decydujący wpływ na wysokie walory użytkowe wytwarzanych  elementów: są bardzo trwałe – na długo zachowują świeży wygląd, są też odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym zarysowania i korozję – można je bez obaw myć w zmywarkach.


Wszechstronna oferta dla każdego
Producent zadbał, aby jego oferta była jak najbardziej wszechstronna -  w oferowanym przez Świat AGD asortymencie włoskich sztućców znajdą Państwo zarówno linie o klasycznym wzornictwie, jak seria B&M London, a także kolekcje nieco bardziej współczesne, np. B&M Florencja, jak też linie o codziennym charakterze, jak chociażby B&M Look.
Oferta firmy B&M skierowana jest nie tylko do odbiorców indywidualnych – dzięki szerokiemu wachlarzowi elementów i dostępności ich nie tylko w zestawach, ale też na sztuki i to w niezwykle atrakcyjnej cenie, firma adresuje swoją propozycję również do branży HoReCa: nie tylko do lokali gastronomicznych, ale też właścicieli sal bankietowych czy weselnych. Tak skonstruowana oferta pozwala z łatwością skompletować dowolny zestaw sztućców o nieograniczonej liczbie elementów – jedynym limitem są tu nasze indywidualne potrzeby.
Dzięki atrakcyjnemu wzornictwu w przystępnej cenie oraz szerokiemu wachlarzowi elementów dostępnych w poszczególnych seriach, sztućce B&M idealnie sprawdzą się podczas wystawnego przyjęcia i umożliwią w wykwintny sposób podać każde danie – zarówno przy rodzinnym, domowym stole, jak też w lokalu.


Oferta B&M to propozycja bardzo przekrojowa: firma stara się dostarczać produkty, które zaspokoją potrzeby każdego Klienta. Wzornictwo czerpie najlepszą inspirację z długiej tradycji włoskiego designu, którego chyba nie trzeba nikomu rekomendować – wyróżnia je ponadczasowość, dbałość o detal i proporcje.  Dzięki temu włoskie sztućce spełnią nawet najbardziej wysmakowane gusta, zachowując jednocześnie niezwykle korzystną cenę. Jeśli szukasz atrakcyjnej wizualnie i cenowo oferty sztućców – sprawdź koniecznie ofertę Świata AGD i firmy B&M!
Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry