Świat AGD

Suszenie prania nieraz może sprawiać problemy, zwłaszcza w ciasnych pomieszczeniach, w których każdy kawałek podłogi jest na wagę złota. Bardzo istotny jest więc zakup odpowiedniej, solidnej suszarki, która zajmie jak najmniej miejsca, a pomoże wygodnie wysuszyć wypraną odzież. W naszej ofercie bez trudu znajdzie się suszarka na pranie, dopasowana do Twoich potrzeb. Proponujemy bardzo różnorodne produkty: zarówno suszarki balkonowe stojące, wiszące sufitowe, jak i przeznaczone do założenia na kaloryfer. Szeroki wachlarz możliwości znacznie ułatwi Ci suszenie prania w każdych warunkach, nawet tych najtrudniejszych. Zapoznaj się z naszymi produktami i spraw, aby Twoje pranie mogło suszyć się w odpowiednim do tego otoczeniu. Nie czekaj dłużej i ułatw sobie domowe obowiązki.

Każda suszarka na pranie, którą oferujemy została wykonana z solidnych materiałów, dzięki czemu może posłużyć przez długi czas. Jeżeli dysponujesz większą ilością miejsca, to spokojnie możesz zdecydować się na szeroką, rozkładaną suszarkę balkonową lub pokojową. Jeśli natomiast chcesz, aby Twoje pranie schło w łazience, to możesz zamontować tam jedną z funkcjonalnych suszarek sufitowych o wybranej długości i ilości prętów.

Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi możliwościami i wówczas dokonania oceny, która z nich będzie najlepsza w Twoim przypadku. Oczywiście, wiadomo, że dobrze, gdy suszarka na pranie zapewnia jak największą ilość miejsca, jednak jej rozmiar musisz też rozsądnie dopasować do wielkości swojego mieszkania lub balkonu. Nie powinna bowiem utrudniać domownikom poruszania się. Najlepiej, gdybyś mógł postawić ją gdzieś w rogu pomieszczenia. W przypadku małych przestrzeni świetnie sprawdzają się na przykład suszarki na kaloryfery, ponieważ nie zajmują dodatkowej powierzchni. Ciekawym rozwiązaniem są też produkty do powieszenia na balustradzie. Sprawdzą się szczególnie latem, kiedy wyprane tkaniny bardzo szybko schną na słońcu. Wówczas możesz wyprać większą ilość rzeczy na raz, nie martwiąc się tym, że nie będą miały gdzie wyschnąć. Dobra suszarka na pranie to przede wszystkim produkt dopasowany do rozmiarów przestrzeni i do Twoich potrzeb.


Suszarka na pranie – klasyczna czy przystosowana do małych wnętrz?

Idealna suszarka na pranie powinna pomieścić maksymalną liczbę mokrych ubrań, przy minimum zajmowanego miejsca. Wybór odpowiedniego sprzętu może stanowić nie lada wyzwanie, kiedy do dyspozycji mamy małą przestrzeń w mieszkaniu, czy na balkonie. Wówczas wybierać będziemy spośród niewielkich podwieszanych suszarek sufitowych, czy półeczek mocowanych na balustradzie balkonu, czy kaloryferze. Niewiele miejsca, bo nieco ponad metr, przy oferowanej dużej powierzchni do suszenia, zajmie suszarka pionowa lub piętrowa, typu wieża. Problemu z wyborem nie będą miały natomiast osoby posiadające spory metraż, taras czy ogród – tu z powodzeniem zmieści się każda, nawet najpokaźniejszych rozmiarów – rozkładana, wolnostojąca suszarka na pranie.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry