Świat AGD
Pokaż filtry

Porcelana, zwana też „białym złotem” to najbardziej szlachetny surowiec do produkcji elementów nakrycia stołu, w wynaleziony w Chinach w już VII wieku, a rozpowszechniony w Europie tysiąc lat później.  Jej właściwości fizyczne – porcelanę charakteryzuje niska nasiąkliwość,  duża wytrzymałość mechaniczna oraz wysoka odporność na działanie czynników chemicznych - czynią z niej optymalny materiał do wytwarzania elementów zastawy stołowej.

Sklep Świat AGD proponuje Państwu porcelanę najwyższej jakości od wielu renomowanych polskich producentów, posiadamy w swojej ofercie również propozycje bardziej ekonomiczne, które z pewnością doceni szereg Klientów, dla których stosunek jakości do ceny ma decydujące znaczenie.
Taką ofertę stanowić będzie z pewnością bogaty asortyment produktów porcelanowych popularnej  marki  Giardino obejmujący szereg praktycznych i funkcjonalnych serwisów porcelanowych: obiadowych i obiadowo – kawowych, dostępnych w licznych wariantach wielkości i  różnorodnych zdobień – od romantycznych wzorów gałązki lawendy po nowoczesne, proste motywy o abstrakcyjnych formach. W Świecie AGD znajdą Państwo zarówno podstawowe, 18 – częściowe komplety obiadowe dla 6 osób złożone wyłącznie z talerzy, jak tez rozbudowane serwisy uzupełnione o liczne naczynia środka stołu i elementy galanterii porcelanowej.

Asortyment sklepu Świat AGD obejmuje także szeroki wachlarz niezwykle praktycznych naczyń o wyspecjalizowanej funkcji, które pozwolą na eleganckie podanie każdego rodzaju dania: szereg grubościennych naczyń do zapiekania, dzięki którym serwowany posiłek długo utrzyma właściwa temperaturę, czy niezliczoną ilość półmisków o różnorodnych formach: zarówno w klasycznych formach tradycyjnej porcelany o historyzujących zdobieniach, jak też niezwykle nowoczesnych w kształcie, minimalistycznych elementach, na których idealnie prezentować się będą przekąski: sery, wędliny czy garmażerka. W ofercie sklepu znajdą Państwo również:  bulionówki, maselnice, dzbanki – imbryki i mleczniki oraz kubki.

Obok niesygnowanych naczyń, w tym tzw. porcelany gastronomicznej,  dostępnych w naszym sklepie w niezwykle atrakcyjnych cenach i  stanowiących ekonomiczną propozycje zarówno dla domu, jak też dla branży HoReCa, znajdą Państwo propozycje takich producentów jak Manufaktura Poznańska czy Porcelana Bogucice.

 

Porcelana stołowa, która tworzy wyjątkową atmosferę przy stole


Porcelana stołowa dostępna w Sklepie AGD zaspokoi gusta wszystkich miłośników eleganckich posiłków, i tych codziennych, i odświętnych. Wśród artykułów znajdziemy zarówno zestawy, przy pomocy których ugościmy całą rodzinę, jak i pojedyncze elementy dla jednej czy dwóch osób. Te ostatnie pozwolą nam też doposażyć gotowy serwis w ulubione elementy i dopasować go własnych potrzeb. W zależności od upodobania wybierzemy naczynia całkowicie białe, lub zdobione, o prostych, nowoczesnych formach, lub klasycznych, tradycyjnych kształtach. Porcelana stołowa z oferty sklepu ADG będzie też świetnym prezentem dla bliskiej osoby, czy cudowną wyprawką dla nowożeńców. Wszystkie artykuły wykonane są z wysokiej jakości porcelany co daje gwarancję ich trwałości i pięknego wyglądu przez długi czas. 


W niezwykle szerokiej ofercie porcelany stołowej proponowanej przez Świat AGD każdy znajdzie coś dla siebie: nasz asortyment obejmuje zarówno ekskluzywne produkty renomowanych producentów, jak tez funkcjonalne i ekonomiczne rozwiązania na każdą kieszeń i okazję!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry