Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Porcelana Karolina - porcelana z tradycją


Zakłady Porcelany Stołowej Karolina to dynamicznie rozwijający się producent ze 150-letnią tradycją, którego naczynia cenione są nie tylko w Polsce. Karolina eksportuje swoją porcelanę do ponad 20 krajów na cały świecie, w tym także do Stanów Zjednoczonych oraz Egiptu.


Porcelanowe naczynia Karolina stanowią funkcjonalne i estetyczne wyposażenie wielu polskich i zagranicznych kuchni oraz jadalni, zarówno tych domowych, jak i restauracyjnych. Wysokiej jakości porcelana od Karoliny to klasyczne, trwałe i praktyczne naczynia, o atrakcyjnym, ponadczasowym wzornictwie i wysokiej jakości, które sprawdzą się  w każdych okolicznościach. Potwierdzeniem wyróżniającej tą markę klasy są liczne nagrody, jakie przyznano temu producentowi, m.in. Gryf Dolnośląski czy Orzeł Eksportu. Firma jest też członkiem Business Center Club.


Bogata oferta szyta na miarę
Oferta sklepu internetowego Świat AGD obejmuje wyroby Zakładów Karolina  zarówno w wielu rodzajach funkcjonalnych zestawów, o różnym przeznaczeniu: serwisach obiadowych, kawowych i obszernych serwisach obiadowo - kawowych, o zróżnicowanej wielkości i stylistyce oraz wyroby porcelanowe dostępne na sztuki.  Dzięki temu każdy Klient może skompletować wyposażenie kuchni i jadalni według własnego gustu i potrzeb, wybierając klasyczne lub nowoczesne wyroby z bogatej oferty Zakładów Porcelany Stołowej Karolina.


Szeroki asortyment wysokiej jakości naczyń spełni każde wymagania
Porcelana od polskiego producenta z Jaworzyny Śląskiej to najwyższej jakości talerze, kubki, filiżanki, wazony, dzbanki, półmiski salaterki oraz akcesoria i porcelanowa galanteria stołowa dostępna w różnych rozmiarach i kształtach oraz stylistyce. Aby korzystać ze stylowej i eleganckiej porcelany, wcale nie musisz przepłacać, sprowadzając kosztowne naczynia z zagranicy. Polskie Zakłady Porcelany Stołowej Karolina oferują wysokiej jakości naczynia porcelanowe w atrakcyjnych cenach. Już teraz możesz mieć piękną i wykwintną porcelanę, która jest również niezwykle funkcjonalna praktyczna.

Skompletuj swój własny, unikatowy zestaw porcelanowej zastawy stołowej, którym wyrazisz swój charakter. Stylowa porcelana Karolina to niezastąpione naczynia na co dzień i od święta!

Polecamy również: Porcelana Chodzież | Serwis kawowy porcelana | Porcelana Chodzież Maria Teresa | Porcelana Karolina Amelia | Talerze porcelanowe | Giardino porcelana | Porcelana Waza | Kubki z porcelany | Serwis obiadowy | Serwis obiadowo kawowy |


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry