Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Pojemniki na ocet i oliwę – aby te dodatki były zawsze pod ręką

Oliwa i ocet to nie tylko składniki ciast czy wytrawnych potraw potrzebne do gotowania i pieczenia. Coraz częściej traktowane są jako przyprawy – lubimy skropić nimi liście sałaty, grzanki czy warzywa. O ile w pierwszym przypadku bez problemu butelkę oliwy bądź octu możemy trzymać w spiżarni lub szafce kuchennej, sięgając po nią tylko w czasie gotowania, w trakcie spożywania posiłków warto mieć pod ręką znacznie bardziej poręczne pojemniki – mniejsze i bardziej estetyczne – zdecydowanie wygodniejsze i  umożliwiające precyzyjne dozowanie płynu. Każdy z nas chyba choć raz próbował skropić octem lub oliwą danie bezpośrednio z dużej butelki – dobrze wiadomo, jakie to trudne i niewygodne!

 

Naczynia na oliwę i ocet w zestawie lub pojedynczo – tak jak sobie życzysz

Ocet i oliwa często chodzą parami – jak choćby w sosie winegret. Rzeczywiście, w wielu przypadkach warto mieć pod ręką naczynia z obydwoma składnikami. Wtedy doskonale sprawdzą się te oferowane w komplecie, zwłaszcza że czasem sprzedawane są na wygodnym stojaku lub tacce. Nie tylko ułatwia to wygodne podanie ich na stół, ale też zapobiega powstawaniu na blacie ewentualnych plam po ściekającym płynie. 

Często pojemniki na ocet i oliwę stanowią element większego zestawu – najczęściej wyposażonego w solniczkę i pieprzniczkę, czasem też serwetnik i pojemnik na wykałaczki. To bardzo funkcjonalne rozwiązania, wręcz niezastąpione w branży gastronomicznej – jeśli więc szukasz kompleksowego rozwiązania sprawdź też oferowane przez nas komplety do przypraw .

 

Diabeł tkwi w szczegółach  – praktyczne naczynia z dozownikami i rozpylaczami

Naczynia na ocet i oliwę mają umożliwić nie tylko przechowywanie tych produktów, ale przede wszystkim ich wygodne użytkowanie. Dlatego wybierając odpowiednie naczynie zwróć uwagę nie tylko na jego wygląd, ale również na to, czy jego wykonanie umożliwia precyzyjne i wygodne dozowanie płynu.

W asortymencie Świata AGD znajdą Państwo, obok naczyń wyposażonych w zwykłe dzióbki, także takie z precyzyjnymi dozownikami, pozwalającymi na wygodne doprawienie dania dosłownie paroma kroplami oliwy bądź octu.

Oryginalnym i bardzo funkcjonalnym przyborem są pojemniki posiadające zamiast dzióbka rozpylacz – dzięki min pokryjesz swoje danie delikatną mgiełką, unikając nadmiaru przyprawy.

 

Liczy się też forma – naczynia z porcelany, szkła i stali nierdzewnej

Mając na uwadze Państwa różne gusta zadbaliśmy o to, aby w naszym asortymencie znalazły się zarówno tradycyjne naczynia wykonane z porcelany, jak i designerskie akcesoria ze szkła i stali. Znajdą Pastwo u nas przybory będące uzupełnieniem porcelanowej zastawy stołowej, jak też przedmioty mogące stanowić efektowny akcent w nowoczesnym wnętrzu.

Oferujemy Państwu produkty renomowanych marek, takich jak Chodzież, Lubiana, KINGHoff, Tescoma czy WMF. Wybór markowego naczynia to gwarancja zarówno dobrego wzornictwa, jak i wysokiej jakości wykonania.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry