Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Pojemniki do przechowywania żywności – aby w Twojej kuchni zawsze panował porządek

Kasze, cukier, mąka,sól... Wiele produktów, które kupujemy w plastikowych bądź papierowych workach wymaga odpowiednich naczyń i pojemników do dalszego ich przechowywania. Aby utrzymać czystość i porządek w Twoich szafkach, proponujemy szeroki wybór naczyń do przechowywania sypkich wyrobów. Część z oferowanych przez nas naczyń, jak pojeminik BRANQ EASY WAY wyposażona jest w praktyczne dozowniki, umożliwiające wygodne odsypywanie potrzebnej ilości produktu.

Wśród oferowanych przez nas pojemników znajdziesz również dekoracyjne puszki – specjalnie przygotowane do przechowywania ziemniaków, czosnku czy cebuli, które nie tylko ułatwią przechowywanie poszczególnych składników, ale w efektowny sposób podkreślą styl Twojego wnętrza.

 

Hermetyczne pojemniki na żywność – aby przechowywane produkty dłużej zachowały świeżość

Pudełka na żywność nie tylko pozwalają utrzymać ład i porządek w szafkach kuchennych i lodówce. Przechowywana w odpowiednich pudełkach żywność – jeśli postawisz na dobrej jakości, szczelne pojemniki – dłużej zachowa świeżość i dobry smak. Takie pojemniki idealne są do przechowywania zarówno wędlin oraz serów, jak też gotowych dań: sałatek czy bigosu.

 

Pojemniki do mikrofalówek – wygodny sposób na szybkie ciepłe danie

Większość z oferowanych przez nas plastikowych pojemników do przechowywania żywności dostosowana jest do używania w kuchenkach mikrofalowych. Dzięki temu wygodnie i szybko odgrzejesz znajdujące się w nim danie, bez konieczności zabrudzania kolejnych naczyń.

Dodatkowo, możliwość mycia pojemników w zmywarce znacznie podnosi wygodę ich użytkowania, a Tobie pozwala zaoszczędzić cenny czas.

 

Pojemniki do zadań specjalnych – naczynia do rozmrażania i pojemniki z dozownikiem

Obok uniwersalnych pojemników na żywność, w asortymencie sklepu Świat AGD znajdą Państwo szereg wyspecjalizowanych naczyń, znacznie ułatwiających codzienne kuchenne czynności. Bardzo funkcjonalne jest specjalne naczynie do rozmrażania, wyposażone w praktyczny separator oddzielający wodę od rozmrażanego pożywienia. 

Każda Pani Domu, często przygotowująca domowe wypieki i inne dania wymagające precyzyjnego dozowania ilości składników, na pewno doceni wygodny pojemnik do mieszania – wyposażony w miarkę, dzióbek i pokrywkę oraz antypoślizgową podstawkę.

 

Pudełka śniadaniowe – aby Twoja pociecha miała zdrowy i smaczny posiłek

Każdy rodzic wie, jak ważne dla każdego dziecka jest zdrowe, pożywne śniadanie. Aby domowe kanapki dotarły w plecaku Twojej pociechy do szkoły w całości, oferujemy szeroki wybór pojemników śniadaniowych – o wesołej kolorystyce, przyozdobionych wesołymi rysunkami. Twoje dziecko z przyjemnością sięgnie po tak zapakowane domowe śniadanie. Takie pojemniki przydadzą się nie tylko do pakowania drugiego śniadania do szkoły, ale też na wycieczkę oraz piknik.

Odpowiednie pojemniki na żywność są niezbędne w każdej kuchni. W naszej ofercie znajdziesz m.in. pojemniki plastikowe, stalowe, ceramiczne oraz szklane o różnych zastosowaniach – polecamy praktyczne pudełka na lunch, specjalne pudełka na czosnek, cebulę, pojemniki na artykuły sypkie, naczynia odpowiednie do zamrażalnika i do mikrofali. Szeroki wybór oferowanych przez nas akcesoriów zaspokoi wszelkie Twoje potrzeby!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry