Świat AGD
Pokaż filtry

Akcesoria kuchenne do zadań specjalnych

Przygotowanie deseru, który będzie zachwycał jednocześnie podniebienia i oczy gości to niełatwe zadanie. Na szczęście dostępne są odpowiednie przybory, które znacznie ułatwiają dekorowanie słodkich przysmaków. Osobom chętnie spędzającym czas na przygotowywaniu deserów polecamy wysokiej jakości silikonowe i drewniane akcesoria: pędzelki do nakładania kremu oraz polewy, dzięki którym zdobienie tortów i ciast będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wygodne i praktyczne pędzelki i łopatki nie tylko pomogą w kreatywnym i fantazyjnym pieczeniu, lecz również sprawią, że będzie to świetna zabawa dla całej rodziny.


Bogaty wybór pędzelków, łopatek i szpatułek do kremu oraz przyborów do zdobienia ciast

W Świecie AGD przygotowaliśmy dla Państwa szeroki asortyment akcesoriów pozwalających w atrakcyjny sposób przyozdobić wszelkie wypieki – wykonane z różnych materiałów pędzelki i łopatki oraz inne, bardzo przydatne w każdej kuchni akcesoria do pieczenia.
Osoby przywiązane do tradycyjnych rozwiązań z pewnością wybiorą coś dla siebie z bogatej oferty drewnianych pędzelków: zarówno szerokich, odpowiednich do nakładania kremu, jak i tych o wąskim zakończeniu, umożliwiających precyzyjne wykonanie dekoracji przy użyciu barwników spożywczych w proszku, dekoracji żelowych oraz brokatu cukierniczego.


Silikonowe akcesoria do pieczenia – nowoczesne przybory kuchenne, które zadziwią Cię swoimi zaletami

Bardzo funkcjonalnym przyborami są akcesoria silikonowe, które nie tylko świetnie rozprowadzają krem czy polewę, lecz również nie wchłaniają zapachów ani wody. Wyroby z silikonu są bardzo higieniczne, wytrzymałe, a także bezpieczne dla zdrowia i środowiska. W naszej ofercie znajdują się zarówno praktyczne łopatki silikonowe, również służące do nakładania ciast, jak też wygodne pędzelki do kremu wykonane z tego tworzywa.

Zwolennicy nowoczesnych gadżetów znajdą w naszej ofercie niezwykle szeroki asortyment silikonowych akcesoriów: obok popularnych, ekonomicznych rozwiązań, w asortymencie posiadamy markowe przybory takich producentów jak WMF, BergHoff, Kaiser czy Fiscars, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Amatorów przygotowywania wyszukanych, przekładanych ciast i tortów z pewnością ucieszą tak wyspecjalizowane przybory kuchenne, jak elastyczne łopatki  do  rozcierania kremów i zdobienia deserów o unikalnym, podłużnym kształcie czeskiej marki Tescoma.


Nie tylko materiał ma znaczenie – kolorowe akcesoria kuchenne ożywią każde wnętrze

W naszej ofercie znajdziesz łopatki i pędzelki do kremu w kilkunastu kolorach – byś mógł wybrać produkty idealnie pasujące do posiadanych już przyborów kuchennych i wystroju Twojego wnętrza. Dzięki naszym pędzelkom i łopatkom każdy przygotowywany przez ciebie wypiek będzie smakował i wyglądał doskonale, a jego przygotowanie może stać się świetną zabawą w rodzinnym gronie!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry