Świat AGD
Pokaż filtry

Papilotki i foremki na muffiny – domowy sposób dna pyszne babeczki

Muffiny to specjalny rodzaj babeczek uwielbiany przez rzesze miłośników słodkości na całym świecie. Ten popularny  deser ma angielsko - amerykański rodowód, jednak od lat robi furorę również w Polsce. Muffiny są nie tylko smaczne, lecz również bardzo apetyczne – patrząc na nie aż chce się je schrupać!
Do przygotowania muffinów potrzebny jest nie tylko dobry, wypróbowany przepis,  odpowiednie produkty i – oczywiście –  piekarnik. Oprócz tego niezbędne są specjalne foremki – tzw. papilotki na muffiny, które pozwolą nam uzyskać tak wyjątkowy i charakterystyczny kształt tych pysznych wypieków.


Foremki na babeczki na każdą okazję

Foremki na babeczki mogą być jedno - oraz wielorazowe. Jednorazowe papilotki na muffinki wykonane są z papieru i bardzo często ozdabiane okolicznościowymi  wzorami. W asortymencie Świata AGD znajdują się kolorowe papilotki marki Tescoma oraz Kaiser na każdą porę roku i wszelką okazję: gładkie, dostępne w wielu kolorach oraz zdobione rozmaitymi wesołymi motywami: wiosenne o świeżej, zielono – żółto – różowej kolorystyce, zimowe przyozdobione śnieżynkami i gwiazdkami, foremki na Boże Narodzenie z motywami Gwiazdora, czy walentynkowe utrzymane w różowej tonacji i ozdobione serduszkami. Te kolorowe akcesoria idealnie sprawdzą się na każdej okolicznościowej imprezie, kinder balu, czy rodzinnym podwieczorku, a opakowane w nie muffinki będą jeszcze bardziej apetyczne. Papierowe foremki na muffinki są też niezbędnym akcesorium w branży cukierniczej.


Jednorazowe papierowe papilotki vs. silikonowe foremki wielorazowego użytku

Alternatywą dla jednorazowych foremek papierowych są te przeznaczone do wielokrotnego użytku, wykonane z silikonu i nadające się do wygodnego mycia w zmywarce. Szeroki zakres temperatur, w jakich można je stosować, pozwala na przygotowanie w nich zarówno wypiekanych babeczek, jak też mrożonych deserów. Nadają się do stosowania we wszystkich rodzajach piekarników, a także w kuchenkach mikrofalowych, a duża elastyczność silikonu ułatwia wygodne wyjęcie gotowej babeczki z formy. Foremki silikonowe to również dobre rozwiązanie dla osób, którym bliskie są rozwiązania proekologiczne – dzięki możliwości wielokrotnego użycia redukujemy ilość produkowanych odpadów.


Foremki na muffinki - praktyczne i bezpieczne akcesoria kuchenne  

Zarówno papilotki papierowe, jak i foremki silikonowe są produktami kolorowymi, estetycznymi i bezpiecznymi dla zdrowia. W  ofercie Świata AGD znajduje się szeroki wybór papilotek silikonowych i papierowych w rozmaitych zestawach składających się od 6 aż do 200 sztuk. Wybierz te najlepiej odpowiadające Twojemu gustowi i  potrzebom i oddaj się swojej  pysznej pasji!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry