Świat AGD
Pokaż filtry

Papiery i folie do pieczenia – praktyczne akcesoria niezbędne do przygotowania domowych wypieków

Lubisz przygotowywać domowe wypieki, ale masz dość przywierającego do blachy ciasta? Nie chcesz – albo nie możesz – zainwestować w niekiedy kosztowne blachy z powłokami nieprzywieranymi, a pragniesz poprawić komfort przygotowywania ciast, pasztetów i innych domowych potraw? A może chcesz po prostu zabezpieczyć swoje blachy przed zarysowaniami?

W każdym z tych przypadków dobrym rozwiązaniem będą praktyczne i niedrogie akcesoria, jakimi są papiery i folie do pieczenia. Te popularne przybory uczynią pieczenie znacznie bardziej bezproblemowym i komfortowym, i to przy minimalnym nakładzie środków.


Doskonała ochrona Twoich blach, form i brytfanien

W Świecie AGD oferujemy szeroki asortyment uniwersalnych produktów, dzięki którym zabezpieczysz każde naczynie do zapiekania, brytfannę, czy formę do ciasta przed przywieraniem potrawy oraz jej przypaleniem. Z łatwością wyjmiesz również gotowe ciasto z naczynia, w którym było przygotowywane. Używanie papieru do pieczenia oszczędza więc zarówno Twój czas i pracę, jak też pozwala cieszyć się dłużej nienagannym stanem naczyń używanych w piekarniku.

Szeroki wybór rozmiarów pozwoli Ci wybrać te optymalnie pasujące do Twoich naczyń oraz sprzętu kuchennego – akcesoria dostępne w Świecie AGD nadają się do użytkowania tak w tradycyjnych piekarnikach: gazowych i elektrycznych, jak też w kuchenkach mikrofalowych.


Papiery i rękawy do pieczenia  – sposób na aromatyczne i soczyste dania

Dzięki tym praktycznym akcesoriom nie tylko ochronisz wyposażenie swojej kuchni przed zabrudzeniem i zarysowaniem. Przy ich pomocy – owijając pieczone ryby czy mięso – uchronisz potrawy przed nadmiernym przesuszeniem. Papiery marki Tescoma, Kaiser czy York wyposażone są w silikonową powłokę zapobiegającą przywieraniu pieczonych dań, co dodatkowo ułatwia ich przyrządzenie. Dzięki temu przyszykowane przez Ciebie mięso czy ryby będą soczyste i pełne aromatu. Do przyrządzania w ten sposób potraw  sprawdzą się szczególnie dobrze foliowe rękawy do pieczenia.

 

Jeden element – wiele zastosowań: folie spożywcze to również idealny sposób do przechowywania gotowych dań

Papiery i folie spożywcze to niezwykle uniwersalne przybory kuchenne, pozwalające Ci w wygodny sposób ochronić i zabezpieczyć przygotowane już potrawy. Są nieocenione także przy tak banalnych czynnościach jak np. pakowanie kanapek – tu szczególnie przydatne są folie spożywcze i aluminiowe.

Z pewnością docenisz zalety papierów, rękawów do pieczenia i folii aluminiowych – niedrogich, a niezwykle praktycznych i funkcjonalnych akcesoriów, które uczynią Twoje wypieki i wiele innych codziennych kuchennych zadań łatwiejszymi i bardziej bezproblemowymi – zapraszamy do zapoznania się z ich szerokim asortymentem!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry