Świat AGD
Pokaż filtry

Ozdoby świąteczne

Cena: Nazwa:
Widok:

Ozdoby świąteczne to zdecydowanie najważniejsze elementy niezbędne do stworzenia w domu uroczystego, podniosłego nastroju. Boże Narodzenie czy Wielkanoc nieodłącznie kojarzą nam się z mnóstwem dekoracji, urzekającym oświetleniem oraz cudowną, pełną radości atmosferą. W okresie świąt nasze mieszkania i domy zdobią lampki, tematyczne figurki, zawieszki i efektowne stroiki. Wszystkie te nastrojowe ornamenty, elementy wystroju  i świąteczne akcesoria znajdziemy w jednym miejscu – w internetowym Sklepie AGD.  


Ozdoby bożonarodzeniowe – tradycyjne bombki, aniołki i mikołaje

W ofercie Sklepu AGD jest wszystko, czego nam potrzeba do zbudowania gwiazdkowego nastroju. Znajdziemy tu ozdoby bożonarodzeniowe wszelkiej maści: zestawy bombek dużych i małych, choinkowe zawieszki, figurki, łańcuchy, wstążki, stojaczki, dzwoneczki czy szklane podświetlane lampiony. Osoby gustujące w prostocie stylu skandynawskiego, udekorują swoje wnętrza delikatnymi dekoracjami z naturalnych materiałów, jak drewniane zawieszki czy jasne elementy w pastelowych barwach i neutralnych kolorach. Miłośnicy ludowości i tradycyjnych form będą mogli wybierać spośród kolorowych mikołajów, błyszczących łańcuchów, czy srebrnych, złotych i wielobarwnych bombek o przerozmaitych kształtach.


Stroiki i kolorowe jajeczka – śliczne ozdoby na Wielkanoc     

Ozdoby na Wielkanoc to przede wszystkim dekoracje świątecznego stołu, przy którym rodzina i znajomi spotkają się, by celebrować większość wielkanocnych chwil. Stół powinien być radosny i elegancki; aby odpowiednio ubrać go i udekorować przyda się estetyczny bieżnik, gustowna zastawa i klasyczne wielkanocne ozdoby i akcesoria. Osoby, które nie znajdą czasu na samodzielne malowanie pisanek i układanie bukietów, w Sklepie AGD zaopatrzyć się mogą w gotowe dekoracje – wielkanocne jajeczka czy odświętne stroiki. 


Ozdoby wielkanocne, które ucieszą nie tylko najmłodszych  

W wielkanocnym domu, gdzie goszczą dzieci, nie może zabraknąć typowych kolorowych, wesołych dekoracji. Ozdoby wielkanocne takie jak pluszowe króliczki, ścienne zawieszki czy strojne jajeczka do powieszenia na gałązce z pewnością ucieszą najmłodszych gości. Dorosłych miłośników elegancji urzekną za to ustawione na stole, szafce, czy parapecie białe porcelanowe baranki i zajączki, a kolorowe figurki – ptaszki, kurczaczki, króliczki i koguciki na patyku wniosą do domu garść radości i wiosennego ożywienia. 


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry