Świat AGD
Pokaż filtry

Nożyce i nożyczki – niezbędne akcesoria do precyzyjnego cięcia

Nożyce zwykle kojarzą się z pracami w ogrodzie, a nożyczki – z krojeniem papieru. Rzeczywiście, tak jest w przypadku nożyc i nożyczek uniwersalnych. Jednak te niezwykle popularne przybory w różnych, specjalistycznych wersjach, mają znacznie szersze zastosowanie – są nieodzownym narzędziem pracy fryzjerów, kosmetyczek, a także niezwykle przydatnym elementem wyposażenia każdej kuchni, wręcz niezbędnym w branży gastronomicznej.


Nożyce uniwersalne - „must have” w każdym domu

Czy wiesz, że w statystycznym europejskim gospodarstwie domowym znajduje się aż siedem par nożyczek? To jedno z tych akcesoriów, które znajduje zastosowanie w różnych obszarach naszego życia: każde dziecko potrzebuje odpowiednią – przede wszystkim bezpieczną – parę jako element swojej wyprawki szkolnej, a o tym, jak niezastąpione są w każdym domu oraz biurze nożyczki uniwersalne nie trzeba nikogo przekonywać.


Nożyce kuchenne sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zwykły nóż nie wystarczy - wypróbuj wyspecjalizowane akcesoria do cięcia: nożyce do drobiu, krewetek sałaty czy ziół

Już dawno nożyce wkroczyły  do kuchni i są niezastąpione przy przecinaniu twardszych części wielu produktów, np. przy porcjowaniu mięsa. W Świecie AGD zadbaliśmy o to, aby umożliwić Tobie zakup wyspecjalizowanych akcesoriów do cięcia – w naszej ofercie znajdziesz nie tylko ostre nożyce do drobiu o solidnej budowie, które z łatwością poradzą sobie z przecięciem każdej chrząstki, ale także specjalistyczne nożyczki do krewetek, nożyce do sałaty, do szatkowania, a także niezwykle pomysłowe nożyce do jajek.
Bardzo praktycznym przyrządem są nożyczki do ziół wyposażone w trzyrzędowe ostrze, dzięki któremu krojone przyprawy od razu rozdrabniane są na bardzo wiele części. Dodatkowo, nożyczki te sprzedawane są w komplecie z wygodnym pojemnikiem, w którym gromadzone są pocięte elementy.


Szeroka oferta nożyc i nożyczek na każdą kieszeń

Bogaty asortyment nożyc dostępnych w naszym sklepie obejmuje zarówno wielofunkcyjne nożyczki uniwersalne, jak i wysoko wyspecjalizowane przybory do cięcia różnych produktów spożywczych, a także nożyczki krawieckie. Proponujemy Państwu wyroby renomowanych producentów, takie jak kultowe nożyczki Fiskars, produkty marki Gerlach, Gerpol, KingHoff, Domotti i SSW oraz nożyce Amefa i Tescoma, a także ekskluzywne wyroby marki WMF.
Nożyczki to jeden z tych przedmiotów codziennego użytku, bez których trudno wyobrazić sobie szereg czynności – od pakowania prezentów, przez wiele zabiegów higienicznych, po przygotowanie mięsa do gotowania. Zadbaj koniecznie, aby i w Twoim domu znalazły się odpowiednie ostrza, których szeroki wybór znajdziesz w Świecie AGD.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry