Świat AGD
Pokaż filtry

Mopy, kije, wiadra, wyciskacze

Cena: Nazwa:
Widok:

Mopy – odpowiednio zaprojektowane, wykonane solidnie, z użyciem specjalnie dobranych materiałów – zdecydowanie ułatwiają sprzątanie! Dlatego zapraszamy do wyboru z tej kategorii produktów, które sprawdzą się i w Twoim domu. Mycie podłogi nie musi być już tak męczące i czasochłonne. Polecamy poręczne, wygodne w używaniu mopy z wiadrem, z wyciskaczem – szybko i sprawnie dzięki nim doprowadzisz podłogę do ładu! W naszej ofercie znajdziesz także różne wkłady do mopa, wkłady zapasowe – w razie potrzeby więc bez problemu wymienisz potrzebne elementy. Szukasz funkcjonalnych akcesoriów do sprzątania? W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie gadżety!

 

Kije to niezastąpione akcesorium, które umożliwia wygodne i efektywne sprzątanie różnych powierzchni. Zwykle wykonane z lekkich, ale wytrzymałych materiałów, takich jak drewno, aluminium lub tworzywo sztuczne, zapewniają stabilność i komfort użytkowania. Dostępne w różnych długościach, pozwalają dostosować miotłę do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz rodzaju czyszczonej powierzchni. Ergonomiczne uchwyty zapewniają pewny chwyt i kontrolę nad miotłą podczas użytkowania, co ułatwia pracę i minimalizuje zmęczenie rąk. Kije są niezbędnym elementem każdego zestawu do sprzątania, gwarantując skuteczne i komfortowe utrzymanie czystości w domu.

 

Prawdziwe domowe porządki nie mogą obejść się bez użycia wiadra. Właśnie z myślą o Twoich potrzebach oferta naszego sklepu zapewnia również wiadra i wyciskacze do różnych czynności. Bez trudu odnajdziesz idealne dla siebie wiadro, które odpowiednio spełni swoje zadanie. Oferujemy wiadra plastikowe, w różnych kształtach i wielkościach. Mogą być one okrągłe lub prostokątne. Praktyczne są również te z pokrywą lub z miarką pojemności. Wszystkie są wykonane z solidnych tworzyw. Znacznie ułatwią Ci wszelkie domowe porządki. Wybierz odpowiednie dla siebie wiadro lub wyciskacz i ciesz się sprzątaniem.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry