Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Ładny, elegancki stół oraz wysokiej jakości zastawa i sztućce to elementy, które sprawiają przyjemność, nie tylko domownikom, ale także gościom. Wybierając różne elementy zastawy stołowej, warto zwrócić uwagę na łyżeczki do ciast, deserów, cukru, herbaty. W ofercie Świata AGD można znaleźć wiele różnych rodzajów łyżeczek, które są funkcjonalne i wykonane z wysokiej jakości materiałów. 

Najpopularniejsze rodzaje łyżeczek 

Pierwsze łyżeczki pojawiły się już w starożytności, natomiast w Polsce upowszechniły się one w średniowieczu. Obecnie na rynku dostępny jest szeroki wybór łyżeczek, a wśród najpopularniejszych rodzajów wyróżnia się: 

● Łyżeczki deserowe, które służą do spożywania ciast i deserów i są dużo mniejsze od tradycyjnych łyżek stołowych, 

● Łyżeczki do kawy, wśród których można wyróżnić specyficzne łyżeczki, na przykład do espresso, latte lub cappuccino, 

● Łyżeczki do herbaty, których miseczka jest wystarczająco szeroka, aby zmieściła się na nich torebka po naparze, 

● Łyżeczki do cukru, które są nazywane czasami szufelkami, ponieważ mają prostokątny, a nie owalny, kształt i są głębokie, aby możliwe było przeniesienie kostki cukru z cukiernicy do filiżanki, 

● Łyżeczki do mrożonej herbaty, lemoniady i innych napojów, podawanych w dzbankach, a cechą charakterystyczną takich łyżeczek jest ich długa rączka, która pozwala na mieszanie, 

● Łyżeczki do lodów, które mają nieco kanciasty kształt miseczki i umożliwiają wygodne nabieranie i spożywanie lodów.

W naszym sklepie znaleźć można wyżej wyróżnione rodzaje łyżeczek, a wybór jest bardzo szeroki. Wśród producentów współpracujących ze Światem AGD w zakresie łyżeczek oraz innych sztućców można wyróżnić marki takie jak AMEFA, TESCOMA, GERPOL, GERLACH oraz GIARDINO. 

Wybór funkcjonalnych łyżeczek 

Decydując się na zakup łyżeczek, warto przede wszystkim zastanowić się na ich przeznaczeniem. Zdecydowanie podstawowymi elementami zastawy stołowej są łyżeczki deserowe oraz te przeznaczone do kawy. Osoby, które piją sporo herbaty, mogą dodatkowo rozważyć zakup łyżeczek do herbaty i do cukru. W ofercie Świata AGD można także znaleźć specjalne, funkcjonalne zestawy, składające się z cukiernicy z łyżeczką oraz z porcelanowych kubków z łyżeczką. Takie komplety prezentują się na stole bardzo elegancko i mogą zrobić wrażenie na gościach. Wybierając konkretne łyżeczki, warto zwrócić uwagę na materiał, z którego zostały wykonane, możliwość mycia w zmywarce, design, a także dopasowanie do pozostałych sztućców i zastawy stołowej. W asortymencie Świata AGD znajdują się łyżeczki, wykonane ze stali nierdzewnej, a także plastikowe. Produkty oferowane przez nas można myć w zmywarce, a dodatkowo posiadają one gwarancję producenta. Zamiast dobierania poszczególnych elementów, takich jak łyżeczki lub widelczyki, warto przemyśleć zakup gotowego zestawu sztućców. W ofercie Świata AGD można znaleźć zarówno pojedyncze sztuki łyżeczek, jak i takie, które wchodzą w skład kompletów. Łyżeczki w naszym sklepie są atrakcyjne cenowo, a także stworzone są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu mogą służyć przez wiele lat domownikom i gościom.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry