Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:
LUMINARC DIWALI Salaterka 9.5 cm
6,86 zł   6,40

Luminarc Diwali to nowoczesna w formie i niezwykle praktyczna w użytkowaniu propozycja francuskiego producenta  naczyń i zastawy stołowej wykonana z wysokiej jakości szkła hartowanego. Linię charakteryzuje minimalistyczna stylistyka i idealna biel gładkich, prostych form pozbawionych jakichkolwiek dekoracji, które sprawdzą się idealnie zarówno w Twojej kuchni – przy serwowaniu codziennych posiłków, jak też w każdym lokalu gastronomicznym.
Minimalistyczne i jednocześnie eleganckie naczynia Diwali będą wyglądały perfekcyjnie na każdym stole: zarówno w towarzystwie stonowanych, jak też  kolorowych, odważnych dodatków. Śnieżna biel szklanych naczyń pięknie prezentować się będzie wyeksponowana na kontrastującym obrusie o zdecydowanej, ciemnej barwie, a w wersji konserwatywnej – idealnie wtopi się w neutralne, jasne elementy nakrycia Twojego stołu.


Użytkownicy naczyń Luminarc na pewno docenią ich praktyczne aspekty: naczynia ze szkła hartowanego są około 2,5 raza bardziej wytrzymałe od tych wykonanych z porcelany – nie musisz obawiać się o zarysowania ani odpryski. Dzięki idealnie gładkiej, pozbawionej porów powierzchni zapewniają dużą higienę użytkowania, są też odporne na działanie tak niskich, jak też bardzo wysokich temperatur. Co więcej, elementy zastawy Luminarc Diwali można bezpiecznie stosować w kuchenkach mikrofalowych i zmywarkach. Czy to wystarczy, by przekonać Cię, jak praktycznym wyborem jest szkło użytkowe od Luminarc?


Świat AGD proponuje Państwu zastawę Luminarc Diwali w szerokim asortymencie pojedynczych naczyń oraz praktycznych kompletów. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg funkcjonalnych serwisów:
● szklane serwisy obiadowe złożone z 18 elementów dla 6 osób lub 36 części dla 12 osób: talerzy obiadowych płaskich i głębokich oraz talerzy deserowych;
● zastawę obiadową złożoną z 19 elementów dla 6 osób, złożoną z trzech rodzajów talerzy i uzupełnioną o pojemną salaterkę;
● komplet kawowy 6 filiżanek ze spodkami.
Ponadto w naszym sklepie dostępne są oddzielnie pakowane: talerze płytkie – obiadowe i deserowe, talerze głębokie, pięć wielkości salaterek oraz praktyczny, owalny półmisek. Oferta ta pozwoli w funkcjonalny sposób uzupełnić wybrany serwis Luminarc Diwali bądź skompletować własny, dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb zestaw.
Luminarc Diwali to nowoczesna seria naczyń z wysokiej jakości szkła hartowanego, która idealnie sprawdzi się nie tylko w domach, ale także w lokalach gastronomicznych – sprawdź koniecznie niezwykle korzystną ofertę od Świata AGD!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry