Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Ponadczasowe piękno klasycznych wzorów i niezwykle duża funkcjonalność – tak w skrócie scharakteryzować można kolekcję sztućców Inglese od włoskiej marki La Torre.


Elementy serii wyróżnia miękka, zaokrąglona linia, których „góra” płynną, półkolistą linią przechodzi w wysmukłą, długą rękojeść, również zakończoną miękkim łukiem – całość sprawia bardzo eleganckie  i spójne wrażenie. Wytworny charakter klasycznych sztućców La Torre Inglese podkreśla ich subtelne zdobienie – wzdłuż całej rękojeści biegnie równolegle do jej brzegu prosty, linearny relief powielający kształt uchwytu. Całą dekorację stanowi prosty rant o delikatnym profilu, subtelnie uwypuklający środkową, nieco pogrubioną część rękojeści. Całość sprawia delikatne, nienachalne wrażenie i pięknie prezentować się będzie na każdym stole, zwłaszcza wśród innych tradycyjnych elementów nakrycia.


Bogata, elastyczna oferta dla każdego

Kolekcja sztućców Inglese oferowana jest w sklepie Świat AGD w bogatym asortymencie gotowych zestawów elementów: podstawowych sztućców stołowych oraz wielu wyspecjalizowanych akcesoriów. Proponujemy Państwu:
● komplet 24 sztućców dla 6 osób;
● oraz liczne zestawy 6 elementów: łyżek stołowych, łyżeczek do kawy oraz koktajlowych, widelców stołowych oraz widelczyków do ciasta oraz noży;
● a także wyspecjalizowane i funkcjonalne akcesoria oraz sztućce dostępne na sztuki: łyżeczki do kawy mocca i łyżeczki do herbaty, duże łyżki do nakładania potraw, 2 rodzaje łopatek do ciasta oraz ażurowa łopatka do nakładania potraw, łyżki do nabierania sosu i nabierki – łyżki wazowe, a także tak wyspecjalizowane elementy, jak: szczypce do ciasta i do lodu,  spaghetti i mięsa oraz sztućce do nakładania sałatek oraz widelce do serwowania potraw.


Tak szeroki asortyment elementów dostępnych na sztuki pozwala skompletować Twój wymarzony komplet sztućców, a w razie potrzeby – ciągle go uzupełniać!
Wysoka jakość i walory użytkowe
Kolekcja włoskich sztućców Inglese produkowana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/C, która gwarantuje najwyższą jakość wyrobów: precyzje w wykonaniu detalu oraz ich długowieczność. Odporne na działanie niekorzystnych czynników, matowienie i zarysowania sztućce można bez obaw o ich uszkodzenie myć w zmywarkach, co podnosi ich walory praktyczne.
Wyjątkowa, wykwintna linia sztućców La Torre Inglese to gwarancja zadowolenia na twarzach nawet najbardziej wymagających Klientów – sprawdź koniecznie naszą propozycję!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry