Świat AGD
Pokaż filtry

Kubki termiczne idealnie sprawdzają się w wielu sytuacjach. Zabieramy je do pracy, do szkoły czy na wycieczki, a w odpowiednim momencie, kiedy jesteśmy spragnieni lub chcemy się rozgrzać gorącą herbatą lub kawą, odkręcamy wieczko lub odblokowujemy system zamykający i ulubiony napój jest gotowy do spożycia. Dzięki kubkom termicznym przygotowany płyn nawet przez wiele godzin zachowa pożądaną temperaturę – bez względu na to, czy jest to lodowata woda, czy bardzo ciepła herbata. 

Kubek termiczny - rodzaje

W naszej ofercie dostępne są kubki kolorowe, w jednolitych barwach, z obrazkami, metalowe lub z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa sztucznego niezawierającego BPA oraz specjalne kubki dedykowane aktywnym mamom. Do wyboru są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej konstrukcje, które dzięki podwójnym ściankom długo podtrzymują temperaturę. Kubki mają szczelne zamknięcia z blokadą i ergonomiczny kształt; nie nagrzewają się z zewnątrz i posiadają stabilną, antypoślizgową podstawę. 

Lubisz cieszyć się idealnie gorącym napojem? Chcesz zawsze mieć przy sobie swoją ulubiona herbatę, kawę, czy sok? Pomogą Ci w tym wyjątkowo trwałe i funkcjonalne kubki termiczne zawarte w naszej ofercie. Bez trudu odnajdziesz idealny kubek dla siebie. Dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Z uchwytami, jak i bez oraz w różnych kształtach i pojemnościach. Wszystkie posiadają praktyczne i szczelne zakrętki, które nie pozwolą na rozlanie się płynu. Wykonane z wysokiej jakości materiałów utrzymają ciepło Twojego napoju przez wiele godzin. Wybierz jakiś i przekonaj się o jego funkcjonalności.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry