Świat AGD
Pokaż filtry

Nazwa serii krośnieńskich wyrobów Lifestyle X -  znanej także jako „Iks” oraz „X - line” - na pierwszy rzut oka przywołuje kształt litery, która była inspiracją dla jej projektantów – kontur szklanek o niebanalnej formie naśladuje kształtem  właśnie literę X. Zwężające się od dołu naczynia o masywnej, grubej podstawie z litego szkła, po osiągnięciu najwęższego punktu ponownie rozszerzają się ku górze. Taka forma jest nie tylko oryginalna, ale również ergonomiczna – kształt ścianek umożliwia wygodne i pewne trzymanie naczyń w dłoni.  Charakterystyczny kształt stylowych szklanek oraz dekoracyjne wgłębienie w ich masywnej podstawie sprawiają, że szklane naczynia od Krosna będą niezaprzeczalną ozdobą Twojego stołu i z pewnością zwrócą uwagę Twoich gości, a nieskazitelna przezroczystość szkła efektownie wyeksponuje barwę każdego serwowanego trunku.

Seria X to oferta wielu praktycznych szklanek przeznaczonych tak do podawania bezalkoholowych, jak też wysokoprocentowych napojów, spośród których w  asortymencie sklepu Świat AGD znajdą Państwo:
● uniwersalne szklanki do napojów oraz long drinków o wysmukłym kształcie i pojemności 300 ml;
● przysadziste szklanki do whisky o pojemności 290 ml.
Szklanki z linii Krosno X zakupicie Państwo w naszym sklepie w zestawie 6 sztuk dostępnych w atrakcyjnej cenie. Zapakowane w gustowny i praktyczn kartonik z logo producenta idealnie nadadzą się nie tylko jako wyposażenie Państwa domu, ale również na prezent.

Lifestyle X od Krosna to atrakcyjna propozycja dla osób ceniących elementy wyposażenia wnętrz o wyróżniającym się wzornictwie połączonym z dużymi walorami użytkowymi i praktycznymi.
Stałą dostępność szklanek gwarantuje ich obecność w podstawowej ofercie krośnieńskiej huty, a automatyczne formowanie elementów gwarantuje korzystny stosunek jakości do ceny. Możliwość mycia w zmywarkach zwiększa ich walory użytkowe i funkcjonalne, a wyeliminowanie z procesu produkcji ołowiu gwarantuje, iż są bezpieczne dla zdrowia.

Krosno Lifestyle X to uniwersalne, a jednocześnie niebanalne szkło, które będzie pasowało do wyposażenia każdego domu oraz lokalu. Jego ciekawe formy i wysoka jakość zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry