Świat AGD
Pokaż filtry

Kolekcja Lifestyle Venezia od Krosno Glass to seria najbardziej popularnych kieliszków z polskiej huty, którą wyróżnia  wysokiej jakości szkło oraz proste, minimalistyczne wzornictwo – klasyczne, pozbawione dekoracji i ornamentów, praktyczne i eleganckie. Szkło z tej serii doskonale sprawdzi się tak w codziennym użytkowaniu, w trakcie niezobowiązujących spotkań towarzyskich, jak też jako dopełnienie elegancko zastawionego stołu. Czysta forma kieliszków Lifestyle Venezia świetnie odnajdzie się w każdym wnętrzu – zarówno w stylowych, klasycznych przestrzeniach, jak też w całkiem nowoczesnych, minimalistycznych pomieszczeniach. Nie może ich zabraknąć w Twoim domu, są też świetnym pomysłem na użyteczny, a zarazem gustowny prezent.

Seria szklanych naczyń Krosno Lifestyle Venezia to propozycja funkcjonalnych kieliszków o klasycznej linii: zaokrąglonych czarkach i smukłych, wysokich nóżkach zapobiegających ogrzewaniu napoju, osadzonych na stabilnych, prostych stopkach. Krystaliczna przejrzystość szkła, z którego zostały wykonane, pięknie podkreśli barwę serwowanego trunku, a starannie opracowany kształt lekko zwężających się ku górze czarek pozwoli wydobyć wszystkie nuty serwowanego wina.

Kieliszki Lifestyle Venezia wykonano z wysokiej jakości szkła Cristalline, które charakteryzuje szereg praktycznych zalet. Naczynia cechuje zwiększona wytrzymałość mechaniczna: odporność na obtłuczenia, wyszczerbienie, zarysowania oraz matowienie – dzięki temu będziesz się cieszyć nimi przez szereg długich lat. Można je bez obaw myć w zmywarce, są też – dzięki wyeliminowaniu z procesu produkcji metali ciężkich – bezpieczne dla zdrowia Twojego i Twoich najbliższych. Idealna przejrzystość kieliszków ze szkła Cristalline w pełni wydobędzie barwę podawanego trunku, a wysokiej jakości szkło efektownie rozprasza padające nań światło.

Z linii Lifestyle Venezia w asortymencie sklepu Świat AGD znajdą państwo zestawy 6 – ciu kieliszków różnego typu, dostępne w atrakcyjnych cenach i pakowane w praktyczne i atrakcyjne wizualnie kartoniki z logo producenta. Proponujemy Państwu komplety pięknych kieliszków do białego wina o pojemności 250 ml, do czerwonego wina o pojemności 350 ml, 35 – cio mililitrowe kieliszki do wódki oraz pojemne, 480 – cio mililitrowe kieliszki do wody. Dzięki naszej ofercie kompleksowo uzupełnisz każdą zastawę stołową.

Propozycja Krosno Glass to piękne, nowoczesne i zarazem solidnie wykonane kieliszki dostępne w Świecie AGD na wyciągnięcie ręki. Krosno Lifestyle Venezia to niezastąpiony element wyposażenia każdego domu!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry