Świat AGD
Pokaż filtry

Kolekcja szkła Basic Glass od Krosna to podstawowa, uniwersalna linia kieliszków, szklanek oraz salaterek przeznaczonych do codziennego domowego użytku.
Produkty z tej serii charakteryzuje neutralne, bezpretensjonalne wzornictwo. Naczynia o cylindrycznych, konwencjonalnych formach pozbawione są dekoracji i zakłócających ich prostotę niepotrzebnych zdobień. Salaterki z tej serii wyróżnia duża funkcjonalność, którą zawdzięczają starannie opracowanym kształtom: praktycznym rozmiarom i ergonomicznym, rozchylającym się ku górze formom. Szklanki z  linii Krosno Basic Glass dostępne są w różnorodnych kształtach i pojemnościach, dzięki czemu pozwalają wybrać odpowiednie do każdego rodzaju napoju naczynie.

Kolekcja Basic Glass od Krosna to doskonała propozycja podstawowych elementów szkła użytkowego, przydatna w każdym domu jako praktyczne uzupełnienie codziennej zastawy stołowej - nie może jej zabraknąć w trakcie rodzinnych posiłków ani podczas wieczornej chwili relaksu przy ulubionym drinku.

Oferta firmy Świat AGD obejmuje szereg funkcjonalnych szklanych naczyń z linii Basic Glass od polskiego producenta:
● dwie wielkości poręcznych misek – salaterek;
● klasyczne literatki o pojemności 150 ml;
● szklanki do napojów i drinków mieszczące 250 ml;
● eleganckie szklanki long drink o pojemności 350 ml;
● kieliszki do wódki na 25 i 30 ml;
● szklanki do whisky o pojemności 250 ml;
● półlitrowe szklanki do piwa Krosno Chill;
Wszystkie szklanki i kieliszki z tej serii dostępne są w kompletach 6- ciu sztuk, pakowanych w estetyczne kartoniki z logo producenta.
Funkcjonalne naczynia tworzące linię Basic Glass posiadają wiele praktycznych zalet: można je bezpiecznie myć w zmywarce i stosować w kuchenkach mikrofalowych. Bezbarwne szkło charakteryzuje duża przejrzystość, a brak ołowiu gwarantuje bezpieczne dla naszego zdrowia użytkowanie. Krosno Basic Glass to bardzo atrakcyjna oferta dla wszystkich osób ceniących korzystny stosunek jakości do ceny – sprawdź ją koniecznie!

Krosno Basic Glass to klasyczne i praktyczne szklane produkty, które cechuje wyjątkowa odporność oraz uniwersalny asortyment. Idealnie sprawdzą się w każdej sytuacji!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry