Świat AGD
Pokaż filtry

Krojenie i szatkowanie

Cena: Nazwa:
Widok:

Krojenie i szatkowanie – integralna część przygotowania każdej potrawy

Nawet tak proste zadanie, jak przygotowanie kanapki wymaga ukrojenia chleba i obkładu. Chyba wszyscy z nas – w tym osoby stroniące od bardziej skomplikowanych kuchennych eksperymentów – zdajemy sobie sprawę, jak podstawową czynnością jest krojenie. Jest to bazowy element procesu przygotowania każdego dania – od przysłowiowej „bułki z masłem”, po wieloskładnikowe, skomplikowane potrawy.
Również szatkowanie – w odniesieniu do wszelakich warzyw, tak potrzebnych w zdrowej i zbilansowanej diecie – jest nieodzownym elementem ich obróbki, niezależnie, czy szykujemy zupę warzywną, sałatkę z kapusty, czy pożywne leczo. Produkty pochodzenia roślinnego mają tyle ważnych substancji odżywczych, że stanowią niezbędny element jadłospisu każdego człowieka – niezależnie, czy w naszej diecie znajduje się mięso, czy jesteśmy wegetarianami, czy też weganami.


Przybory do krojenia i szatkowania – akcesoria kuchenne również do zadań specjalnych

Niezależnie, czy przygotowujemy mięso, kanapkę, czy też bogatą w witaminy sałatkę warzywną, niezbędne są odpowiednie do tego akcesoria. W asortymencie Świata AGD znajdą Państwo różnorodne przybory służące do krojenia, szatkowania i rozdrabniania wszelkich produktów spożywczych:
    •    szeroki wachlarz noży dostępnych na sztuki, w tym: noże bufetowe, do chleba, mięsa, ciasta, noże do pizzy, sera, smarowania, obieraki do warzyw i owoców, noże szefa kuchni, tasaki, noże uniwersalne; wykonane w różnych technologiach –  stalowe oraz ceramiczne; wielu uznanych producentów, takich jak: Gerlach, Fiskars, Amefa, Tescoma, Gerpol, SSW, niemieckie noże Solingen i WMF oraz japońskie Masahiro;
    •    komplety noży - praktyczne zestawy wieloelementowe, również eleganckie i funkcjonalne komplety noży w blokach, w tym produkty: Amefa, Berlinger Haus, BergHoff, Gerpol, Gerlach, a także komplety noży Fiskars, Tescoma, SSW i WMF;
    •    akcesoria do przechowywania noży: bloki oraz praktyczne listwy magnetyczne;
    •    przybory do ostrzenia: ostrzałki – diamentowe oraz kamienie do ostrzenia noży i ostrzałki elektryczne;
    •    bogaty asortyment nożyc: zarówno wielofunkcyjne nożyce uniwersalne, jak też specjalistyczne nożyce do drobiu, ziół czy krewetek;
    •    deski do krojenia – o wielu kształtach i wielkościach, wykonane z różnych materiałów: tradycyjne deski drewniane oraz bambusowe, kolorowe deski plastikowe, deski szklane, a także specjalne deski do serów czy sushi;
    •    różnorodne obieraki: zarówno te najpopularniejsze – do warzyw i jarzyn: plastikowe oraz stalowe, jak też specjalistyczne akcesoria do obierania pomarańczy, pomelo czy  kiwi. W naszej ofercie znajdą Państwo też praktyczne skrobaki do ryb i obieraki do czosnku – funkcjonalne akcesoria, które ułatwią obranie praktycznie każdego produktu.
    •    Tarki uniwersalne i szatkownice do kapusty oraz specjalne krajalnice do jajek, ziemniaków i cebuli oraz krajarki do sera, makaronu, pomidorów czy ananasów oraz radełka do krojenia ciasta – niezależnie, co byś chciał pokroić, mamy do tego wyspecjalizowany przyrząd!

W asortymencie Świata AGD znajdą Państwo szeroką gamę akcesoriów, których zadaniem jest sprawne i skuteczne krojenie i szatkowanie. Gwarantujemy, że bogata oferta dostępnych przyborów swoją pomysłowością i najwyższą jakością zachwyci nawet najbardziej wymagających Klientów i szefów kuchni!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry