Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:
TARMEX Krajacz do jajek i warzyw
6,52 zł   6,32

Krajacze i krajalnice – zupełnie inna jakość krojenia!

Do krojenia warzyw, jajek czy owoców z powodzeniem można użyć noża. Jednak każdy, kto kroił za jego pomocą np. jajko, z pewnością irytował się, gdy krojone elementy zamiast foremnych kostek były niekształtnymi, nierównymi kawałkami, a fragmenty żółtka rozmazywały się na desce. Podobnie bywa w przypadku gotowanych warzyw. Jak temu zapobiec? Na szczęście na rynku dostępne są specjalne krajalnice – zaprojektowane z myślą o perfekcyjnym krojeniu konkretnych produktów spożywczych.


Krajacze – praktyczne akcesoria, dzięki którym oszczędzisz czas i osiągniesz profesjonalny efekt w domowej kuchni

Chyba w każdym domu, zwłaszcza przed wszelkimi świętami, obowiązkowo przygotowywana jest sałatka warzywna. Jej przyrządzenie za pomocą nawet najlepszego noża  - pokrojenie stosu gotowanych warzyw oraz jajek - to nie lada wyzwanie.
Na szczęście można zaoszczędzić sporo pracy i czasu używając specjalnie zaprojektowanych do krojenia określonych produktów przyborów kuchennych: krajalnic do jajek oraz warzyw, dzięki którym jednym ruchem uzyskają Państwo równe kostki poszczególnych rozdrabnianych produktów.
Dostępne na rynku akcesoria mają różną budowę: od siatek o kwadratowych oczkach, po praktyczne gilotyny, ale jedno zadanie – rozdrobnić gotowane produkty na równe kawałki, oszczędzając przy tym czas i sporo niepotrzebnej i uciążliwej pracy.


Krajalnice do owoców, ciasta i ziół - szeroki wybór przyborów kuchennych do zadań specjalnych

Oprócz praktycznych krajaczy umożliwiających pokrojenie gotowanych produktów: jajek i warzyw na równe kostki, w ofercie Świata AGD znajdą państwo inne, wyspecjalizowane przybory do krojenia:
    •    krajacz do masła, niezwykle przydatny w trakcie przygotowywania kruchego ciasta,
    •    krajacz do cebuli, który zaoszczędzi Ci wielu łez!
    •    siekacz do czosnku,
    •    krajarki i radełka do ciasta oraz makaronu,
    •    krajacze do frytek,
    •    krajalnice do ziemniaków,
    •    krajarki do ogórków,
    •    specjalne krajacze do ananasa, jabłek oraz pomidorów,
    •    siekacze do ziół.
Warto rozważyć także zakup uniwersalnej krajalnicy – przyrządu z wymiennymi nakładkami, dzięki któremu równie łatwo pokroisz jajka czy warzywa, jak poszatkujesz czy starkujesz owoce i inne produkty.


Markowe akcesoria kuchenne - gwarancja wygody i trwałości na długie lata

W ofercie Świata AGD znajdą Państwo szeroki wachlarz wyspecjalizowanych akcesoriów do rozdrabniania i krojenia wszelkich produktów. Aby zapewnić jeszcze większą precyzję pracy oraz trwałość zakupionych przyborów warto wybrać produkt dobrej jakości od renomowanego producenta. Dlatego, obok tych najbardziej ekonomicznych propozycji, oferujemy Państwu sprawdzone krajalnice i siekacze takich marek, jak: WMF, Tescoma oraz Fiskars, których zakup jest gwarancją komfortu i wygody na długie lata.
W świecie kulinariów liczy się nie tylko precyzja w wykonywaniu konkretnych czynności. Równie duże znaczenie ma szybkość pracy oraz towarzyszący jej komfort. Oferowane przez nas praktyczne krajacze to niezwykle przydatne akcesoria, które pomogą Państwu zaoszczędzić czas i wysiłek podczas przygotowywania ulubionych potraw. Wybierając je, wybiorą Państwo łatwiejszą drogę do otrzymania ulubionych potraw!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry